صفحه اولتماس با مانقشه سایت

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

بازیهایرایگان


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
پیش فرض موفقیت بازی‌های رایگان در جذب کاربران جدید
صنعت بازی ویدیویی با کمک بازی‌هایی که کاربران برای اجرای آن‌ها نیازی به پرداخت پول ندارند، موفق شد بهتر از بیش‌تر صنایع، رکود اقتصادی را تحمل کند.
افراد بیش‌تری از جمله زنان و سالمندان به بازی‌های رایگانی مانند "جزیره گنج" در سایت‌های شبکه اجتماعی مانند فیس‌بوک و دانلود بازی‌های رایگان برروی دستگاه‌هایی مانند آی‌پد و آیفون یا بازی‌های آنلاین چند نفره می‌پردازند.
یافته‌های پژوهش جدید شرکت ردگیری بازی ویدیویی "نیوزو" حاکیست هر پلت‌فرم بازی ویدیویی در دستگاه‌های تلفن همراه گرفته یا کنسول‌ها دارای مخاطبانی است که حداقل 30 درصد آنان برای بازی پول پرداخت نمی‌کنند.
به گفته مدیر کل و بنیانگذار "نیوزو"، پلتفرم‌هایی مانند بازی آنلاین چندنفره MMO که گزینه‌های انجام رایگان بازی را عرضه می‌کنند و پورتال‌های بازی‌های موبایل و بازی‌های ساده موفق می‌شوند بازیکنان را به مشترکان پولی تبدیل کنند.
وب‌سایت PopCap.com که یکی از سازندگان بازی برتر در صنعت بازی‌های ساده سه میلیارد دلاری به شمار می‌رود، نسخه رایگان بازی‌هایی مانند Bejeweled Blitz را در فیس بوک و هم‌چنین سایت خود عرضه می‌کند.
بر اساس گزارش بازار بازی‌های نیوزو، یک سوم از 25.3 میلیارد دلاری که بازیکنان آمریکایی در سال 2009 برروی بازی‌های ویدیویی هزینه کردند، به درآمدهای آنلاین و توزیع دیجیتالی بازی‌های کنسول و رایانه‌یی مربوط بود.
آمریکا در حال حاضر در درآمدهای بازی‌های آنلاین در جهان پیشتازی می‌کند اما به باور تحلیلگران، اروپا و مناطق دیگر با ادامه رشد در درآمد بازی، در این زمینه پیشرفت می‌کنند.
طبق گزارش موسسه Interpret، گزینه‌های رایگان جذابیت بازی‌های ویدیویی را در میان گروه‌های سالمندان و زنان و مصرف‌کنندگانی که خود را کاربر بازی نمی‌دانند، افزایش می‌دهند و بدون پورتال بازی‌های ساده بسیاری از بازیکنان زن سالمند هرگز برای محتوای بازی پول پرداخت نمی‌کردند.
طبق یافته‌های این موسسه، 21 درصد از جمعیت آمریکا یا بیش از 46.1 میلیون نفر بازی‌های شبکه اجتماعی را انجام و بیش از 11 میلیون آمریکایی تنها بازی‌های شبکه اجتماعی را انجام می‌دهند. میانگین سن بازیکنان در این سایت‌ها 38.8 سال در مقابل متوسط سنی 30.9 سال برای بازیکنان کنسول‌ها است.

© 2014 booof.ir