صفحه اولتماس با مانقشه سایت

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

بیمارستان روحانی بابل


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
پیش فرض مرگ عجیب درست پیش از تولد!
اصرار بر زایمان طبیعی اولین شکم یک مادر 22ساله، از سوی مسئولان بیمارستان آیت الله روحانی بابل، به مرگ نوزاد در شکم مادر منجر شد.
به گزارش مازندنومه، چند شب پیش به دلیل سهل انگاری و بی توجهی پزشک مرتبط و پرستاران شیفت نسبت به وضعیت این مادر -که 9 ماه تحت درمان مستمر دکتر "..." ،پزشک متخصص و جراح زنان و زایمان بیمارستان آیت الله روحانی بابل،بود، نوزاد در شکم مادر جان خود را از دست داد.
"الهه-رحیمی" -مادرنوزاد- با بیان اینکه از روز دریافت آزمایش بارداری تاکنون تحت مراقبت این دکتر بوده، اظهارداشت: در روز 16اردیبهشت ماه جاری ، 9 ماه دوران بارداری ام به اتمام رسیده بود که با مراجعه به بیمارستان، پزشک به دلیل عدم بروز درد زایمان اجازه بستری نداد.
وی با اشاره به اینکه همان موضوع دوباره در روز سه شنبه نیز تکرار شد؛ خاطرنشان ساخت: درساعت 7:30دقیقه روز چهارشنبه در این بیمارستان بستری شدم که تا ساعت 21همان شب بیش از 10بار تحت معاینه قرار گرفته و هر بار نیز وضعیت بچه سالم و زنده اعلام شد.
وی تصریح کرد:به دلیل آن که درد طبیعی برای زایمان نداشتم،پزشک از روش سزارین استفاده نکرد و با تزریق دارو اصرار بر زایمان طبیعی داشت.
این مادر جوان ادامه داد: دارو نیز برای وارد کردن درد زایمان طبیعی چاره ساز نبود ، لذا برای آخرین بار درساعت 22 همان شب تحت معاینه قرار گرفتم که با انجام دو بار سونوگرافی،پرستاران متوجه مرگ نوزاد شده و طی تماس تلفنی پزشک مربوطه را برای حضور دربیمارستان فرا خواندند.
به گفته رحیمی ، دکتر" ..."، دلایل احتمالی مرگ نوزاد را خفه شدن از طریق بندناف و یا دفع مدفوع اعلام کرد.
وی همچنین با بیان اینکه پزشک از اول به من و همراهم خبر مرگ نوزاد را نداده بود وخودم متوجه این موضوع شده بودم؛ یادآورشد: بعد از این حادثه ،خانم دکتر بدون توجه در حال ترک بیمارستان بود که با اصرار خواستار حضور وی برای انجام عمل سزارین شدم که او عنوان کرد به دلیل آنکه متخصص بیهوشی و پرسنل در بیمارستان نیستند ما نمی توانیم عمل سزارین را انجام دهیم.
این مادر ضمن بیان این مطلب که بچه مرده را بعد از 12ساعت یعنی 10 صبح روز پنجشنبه با عمل سزارین از من جدا کردند،افزود: به گفته مسئولان بیمارستان، این نوزاد پسر در سردخانه بیمارستان آیت الله روحانی بابل قرار دارد، و تاکنون هیچ یک از اعضای خانواده ام بچه را ندیده اند.
به گزارش مازندنومه، همچنین برادر شوهر "الهه رحیمی" نیز با ابراز نگرانی به ما گفت: سهل انگاری و قصور کادر پزشکی موجب تلف شدن بچه در شکم مادر شده است و رییس و مسئولان بیمارستان آیت الله روحانی بابل باید نسبت به این بی توجهی پاسخگو باشند.
وی یادآورشد: زمانی که مادر بعد از فوت نوزاد در شکم ، در خواست سزارین می کند، خانم دکتر، رضایت نامه از سوی شوهر بیمار را درخواست می کند؛ در حالی که در زمان بستری، این رضایت نامه امضا شده بود.
وی خاطرنشان ساخت: صبح روز پنج شنبه ضمن شکایت به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بابل خواستار پیگیری از طریق مراجع قضایی شدیم .
"براری"همچنین افزود: دادگستری متن شکایت نامه ولی دم را به سازمان نظام پزشکی بابل ارجاع داد تا جهت بررسی قصور در درمان بیماراقدام شود.
پدر "الهه رحیمی" نیز در گفت و گو با خبرنگار ما اظهارداشت: بعد از فوت بچه در شکم دخترم، هنگامی که به رییس بیمارستان اعتراض کردم ، او درجواب عنوان کرد که بیمارستان آیت الله روحانی بابل تنها یک پزشک متخصص زنان و زایمان دارد .
"یوسف رضا رحیمی" تصریح کرد:اگر بیمارستان آیت الله روحانی بابل که با هزینه های میلیاردی احداث شده است، تنها دارای یک پزشک متخصص زنان و زایمان است و آن هم برسر بیماری که هشت روز از زمان زایمانش گذشته است،نمی تواند حضور یابد ، چرا بیمار را پذیرش می کنند؟!
وی با اشاره به اینکه بعد از عمل سزارین دخترم ، دکتر "..." ساعت ها به خاطر ترس، ازاتاق عمل بیرون نیامده بود؛گفت: دخترم در طول هفته چندین باربرای معاینه به بیمارستان مراجعه می کرد و بسیار دردناک است که این حادثه با وجود امکانات پزشکی در داخل بیمارستان اتفاق افتاده است .
وی ادامه داد: روشن شدن علت مرگ نوزاد برای خانواده اش مهم است.
"رحیمی" بیان کرد: هنگامی که علت مرگ نوزاد را از دکتر وی جویا شدم ، پاسخ داد که دستور سزارین را نداریم و مادر باید بچه را به صورت طبیعی به دنیا بیاورد .
وی از نبود نظارت رییس بیمارستان آیت الله روحانی بابل بر پرسنل وبی توجهی آنها به بیماران گله کرد و افزود: پزشکان تمام کارهایی را که مربوط به خودشان است،به دست دانشجویان می سپارند که به دلیل کم تجربگی این افراد، ممکن است اتفاقات ناگواری برای بیماران رخ دهد.
"رحیمی" در خاتمه با بیان اینکه شب بعد از حادثه ، خانواده ای از من به خاطر پیگیری علت فوت بچه تشکرکردند؛ گفت: این خانواده گفته بودند که اگر شما پیگیر این حادثه نمی شدید،این ها دخترم را بلافاصله بعد از انتقال به بیمارستان سزارین نمی کردند و در غیر این صورت امکان وقوع این حادثه برای خانواده ما نیز وجود داشت.
اما رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل در تماسی تلفنی اظهار داشت: در روز پنج شنبه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل طی برگزاری جلسه ای با حضور رییس بیمارستان آیت الله روحانی، پدر خانم رحیمی مورد بررسی قرار داده اند.
دکتر"ابراهیم مکانیکی" تصریح کرد: خیلی در جریان پرونده بچه فوت شده در بیمارستان قرار ندارم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز با بیان اینکه هنوز به نتیجه قطعی علت فوت جنین در بیمارستان آیت الله روحانی بابل نرسیده ایم؛ یادآور شد: بچه بر اساس گزارش های پزشک تا ساعت 21 چهارشنبه مشکلی نداشته است ولی در ساعت22شب اعلام شده که قلب نوزاد از کار افتاد.
دکتر "علی نقشینه"با بیان اینکه بیماری های زمینه ای مادر و کودک نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت، خاطرنشان ساخت: به دستور دکتر میکانیکی -رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل -مقررشد که پرونده از لحاظ کارشناسی مورد بررسی قراربگیرد که متاسفانه هنوز فرصت بررسی پیش نیامده است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تزریق دارو به صورت اشتباهی یا فاسد می تواند از عوامل مرگ بچه به شمار آید؛گفت: تزریق داروی اشتباهی یکی از مواردی است که مورد بررسی قرارمی گیرد.
وی یادآورشد: اگر موضوع تزریق اشتباهی دارو تایید شود رییس بیمارستان آیت الله روحانی بابل و نیز کسانی که این دارو را به بیمار تزریق می کنند، باید پاسخگو باشند.
وی رضایت خانواده برای کالبد شکافی نوزاد را الزامی دانست و افزود: کالبد شکافی با تایید پزشکی قانونی به صورت نمونه برداری، باز کردن قفسه سینه ویا قسمت هایی از بدن انجام می گیرد.
وی بیان کرد: بهتراست که مراتب از لحاظ قانونی مورد پیگیری قرارگیرد ومشخص شود که جنین مشکلی نداشته است.
وی با اشاره به اینکه به هر بیمار زنان وزایمان به مدت هشت تا ده ساعت برای زایمان طبیعی فرصت داده می شود؛ گفت: هرگاه بیمار احساس نارسایی تنفسی کرده باشد فوری مورد عمل سزارین قرار می گیرد.
"نقشینه" اعلام کرد: پرونده شکایت خانواده نوزاد در جلسه ای با حضور نمایندگان سازمان نظام پزشکی و رییس دادگستری مورد بررسی ونتایج شکایت اعلام خواهد شد.
خاطر نشان می کنیم بیمارستان آیت الله روحانی بابل یکی از بزرگترین بیمارستان ها درسطح کشور محسوب می شود که دارای امکانات تخصصی و فوق تخصصی روز دنیا می باشد.
منبع:asriran.com

کنارگذر 10 میلیاردی بابل احداث می‌شودکنارگذر جنوبی بابل به همراه تقاطع‌های میانی و انتهایی آن با ارزش تقریبی 10 میلیارد تومان به مرحله مناقصه رفته و با مشخص شدن پیمانکار عملیات ساخت آن آغاز می‌شود. ایلنا: کنارگذر جنوبی بابل به همراه تقاطع‌های میانی و انتهایی آن با ارزش تقریبی 10 میلیارد تومان به مر ... [ادامه مطلب]
مجموعه کتاب های آیت الله العظمی روحانیمجموعه کتاب های حضرت آیت الله العظمی سید محمد صادق روحانی مدظله العالی تقدیم علاقه مندان می گردد. ۲۱۲۸ صفحه شامل :احکام (۱۲۳ صفحه)مجموعه کتب استفتائات (۵ جلد) (۱۲۸۱ صفحه !)مناسک حج (۱۱۰ صفحه)نظام حکومت در اسلام (۱۲۵ صفحه)استفتائات قوه قضائیه و موسسه حق ... [ادامه مطلب]
«سید جواد هاشمی» در نقش روحانی به «دارا و ندار» پیوستخبرگزاری فارس: سید جواد هاشمی در نقش یک روحانی به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «دارا و ندار» به کارگردانی «مسعود ده‌نمکی» پیوست.به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سیدجواد هاشمی یکی از جدیدترین بازیگرانی است که در نقش یک روحانی جلوی دورب ... [ادامه مطلب]
تحصن در بیمارستانمسجد کرامت بعد از گذشت چند سال، در سال 57 مجدداً مرکز تلاش و فعالیت شد و آن هنگامی بود که من از تبعید جیرفت به مشهد برگشته بودم. گمانم اواخر مهر یا آبان بود. وقتی بود که تظاهرات مشهد و جاهای دیگر آغاز شده و به تدریج اوج هم گرفته بود. ما آمدیم و یک ستادی در مسجد کرامت تشکیل شد برای ... [ادامه مطلب]
بیمارستان ها ( خراسان رضوی )بیمارستان ها ( خراسان رضوی )بیمارستان آریااین بیمارستان در شهرستان مشهد واقع شده و بیمارستانی خصوصی – درمانی است که در سال 1348 باظرفیت 100 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 100 تخت دایر دارد.تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از : داخلی ? جراحی ? زنان و زایمان ? کودکان ... [ادامه مطلب]
مهین شهابی در بیمارستان بستری استمهین شهابی در بیمارستان بستری استمهین شهابی بازیگر باسابقه و پیشکسوت تئاتر سینما و تلویزیون در بیمارستان بستری است. مهین شهابی بازیگر نام آشنا و پیشکسوت تئاتر وسینمای کشورپنجشنبه 29 بهمن براثر سردرد به بیمارستان پارس منتقل و بستری شد.بیژن امیرعلائی از ... [ادامه مطلب]
بازیگر پیشکوست تئاتر و سینمای کشور در بیمارستان بستری شدمهین شهابی بازیگر نام آشنا و پیشکسوت تئاتر وسینمای کشورپنجشنبه 29 بهمن براثر سردرد به بیمارستان پارس منتقل و بستری شد.بیژن امیرعلائی از بستگان نزدیک شهابی دراین ‌باره به خبرنگار مهر گفت: خانم شهابی به علت خستگی زیاد ذهنی وسردرد شدید از پنجشنبه ... [ادامه مطلب]
مدیر عامل ایرنا از بیمارستان هاشمی نژاد تهران بازدید کردمدیر عامل ایرنا از بیمارستان هاشمی نژاد تهران بازدید کرد تهران - مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی روز دوشنبه از بیمارستان فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد تهران بازدید کرد . [. بر ... [ادامه مطلب]
© 2014 booof.ir