صفحه اولتماس با مانقشه سایت

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

نقشه جهان


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
پیش فرض آیا براستی دنیا به پایان خودش رسیده ؟حتما و با حوصله بخوانید ( کاملا علمی )
آخرالزمان و ظهور ستاره سرخ رنگ نیبیرو
آیا UB 313 همان طارق است؟ آیا جهان در سال 2012 پایان می یابد؟ علت افزایش زلزلهو تغییرات آب و هوایی گسترده در جهان چیست؟ آیا عذاب دیگری از نوع عذاب قوم نوح درراه است؟ علت ظاهر شدن دو خورشید در آسمان چیست؟
در روایات مربوط به عصر ظهور سخن از دو آتش در مشرقاست . یکی آتشی از زمین که سه تا هفت روز زبانه می کشد و همراه با خسف و زلزله استکه در مقاله مربوط به آتشی از مشرق و روایات عصر ظهور به آن پرداختیم و دیگری آتشیدر آسمان که مربوط به عبور دنباله داری از نزیکی زمین که قسمتی از آن در شرق سقوطکرده و موجب تلفات زیادی می شود.
در مقاله مربوط به ستاره طارق از دیدروایات اسلامی به این موضوع پرداخته شد و روایات مربوط به آن با اشاره به تفسیرسوره طارق بیان گردید و بر اساس روایات ، ظهور چنین دنباله داری خارج از علم بشربوده و بصورت ناگهانی می باشد . اما این که این دنباله دار چیست و از کجا ظاهر میشود سئوالی است که در سالهای اخیر به آن توجه زیادی شده و احتمال ظهور این دنبالهدار بر اساس سایتهای خارجی و ستاره شناسی و ناسا موضوع این مقاله است.
قبلاز هر چیز باید تاکید کنیم که مطالب مندرج در اینجا نباید در جهت توقیت برای ظهوربهره برداری شود و این مطالب صرفا جهت اطلاع و آشنایی با دیدگاههای غربی و سایراقوام در باره حوادث آخر الزمان و ظهور منجی است و تاکیدی بر روی صحت و قطعیت آننیست و صرفا برای آگاهی بیشتر از وقایع پیش رو می باشد خصوصا اینکه در روایات غربی، برای آخر الزمان قائل به تعیین وقت می باشند و آن را 21 دسامبر 2012تعیین کردهاند که بر اساس اعتقادات اسلامی تعیین وقت برای حوادثی از این دست در آینده ، صحیحو معتبر نیست و از نظر اعتقادات ما مردود می باشد. لذا مجددا توصیه می شود تنها ازدید انتقادی به این مقاله توجه گردد و نه قطعی بودن آن و تعیین وقت برایظهور.
در احادیث و روایات عصر ظهور ،دیده شدن ستاره ای دنباله دار در آسمان، مکرر ذکر شده . ظهور این ستاره دنباله دار در ادیان دیگر نیز آمده و نشانه ایبرای آخر الزمان و ظهور منجی است.

پیشتر در مقاله
ذکر شد که در اثر آتشفشان تامبورا در اندونزی در سال 1815کسوف روی داد . با توجه به همزمانی ظهور دنباله دار و یا ستاره سرخ رنگ و کسوفخورشید احتمال دارد یکی از دلایل کسوف غیر طبیعی و غیر وقت ، قرار گرفتن دنبالهداری در بین زمین و خورشید باشد.( الله اعلم
"ان نشا ننزل علیهم من السماء آیةفظلت اعناقهم لها خاضعین" (شعراء:4).
«ما اگر بخواهیم از آسمان نشانه و آیتقهری نازل گردانیم تا همه بر آن گردن نهند و خاضع شوند».
ابوبصیر گوید: ازامام صادق(ع) درباره این آیه شنیدم فرمود: به زودی خداوند درباره آنان چنین خواهدگرد گفتم: اینان چه کسانی می باشند؟ فرمود: بنی امیه و یارانشان می باشند، گفتم آننشانه و آیه چیست؟ فرمود: ایستادن خورشید بین اول ظهر تا وقت عصر و خارج شدن وپدیدار گشتن یک صورت تا سینه شخصی -که حسب و نسب او شناخته شده است- در خورشید، اینپدیده در زمان سفیانی واقع شود در این هنگام سفیانی و دار و دسته او به هلاکتخواهند رسید.
* ابوبصیر در ادامه این روایت از امام صادق علیه السلام نقل میکند که واقعه ایستادن خورشید در آسمان در زمان یوشع بن نون هم اتفاق افتاده است. ( برای آگاهی بیشتر از طولانی شدن روز و ایستایی خورشید در وسط آسمان که همان توقفگردش زمین برای مدتی کوتاه است ، اینجا را کلیک کنید)
طبق روایات اسلامی،در ماه رمضان سال ظهور امام مهدی (علیهالسلام) حوادث بسیار عجیبی در جهانرخ می دهند که از زمان فرود آمدن آدم (علیه السلام) تا آن زمان بی سابقهمی باشند.
در این ماه ستارۀ دنباله­ دار ناشناسی که از قبل واردفضای منظومۀ شمسی شده است، با گازها و غبارهایی که همراه دارد، سبب سرخ شدن آسمانمی گردد. ستارۀ یادشده در نیمۀ ماه رمضان، میان خورشید و زمین قرار می گیرد و باعثخورشید گرفتگی کلّی می شود. سپس، شهاب­ سنگی بزرگ از آن جدا می گردد وهمراه با صدایی شدید در مشرقزمین فرو می افتد و ویرانی زیادی به بار میآورد و در پی آن، دود غلیظی آسمان را فرا می گیرد.
این ستاره، ضمن گردش درفضای منظومۀ شمسی، هنگامی که در نزدیکترین فاصله با زمین قرار می گیرد، اثر گرانشیآن سبب کندشدن حرکت زمین می­شود و در بعد از ظهر یکی از روزها، مردم مشرقزمین شاهد ایستایی خورشید در میان آسمان خواهند بود و در همین حال، تصویر چهره وسینۀ امام علی (علیه السلام) در میان خورشید ظاهر می گردد.
همچنین، ستارۀیادشده زمانی که در جهت عکس حرکت زمین به دور خود و از کنار آن عبور می کند، اثرگرانشی اش موجب حرکت وارونۀ زمین می شود و در پی این حادثه، جهانیان شاهد طلوعخورشید از مغرب و دو برابر شدن طول شب و روز خواهند بود. با دورشدن ستارۀ دنبالهدار از زمین، این کره دوباره حرکت طبیعی خود را باز می یابد. در اواخر ماه رمضان،دنباله دار یادشده از میان ماه و زمین می گذرد و سبب ماه گرفتگی می شود. در همینماه، در صبح روز بیست و سوم، از آسمان ندایی رحمانی مردم را به حق دعوتمی­کند و پس از غروب آفتاب در همان روز، پیامی شیطانی مردم را به سوی باطلفرا می خواند.
در متون زرتشتیان آمده است:
... در آسمان نشانهگوناگون پیدا باشد...( زند بهمن یَسن، ص ۱۱، ف ۶ ، بند ۴)
در کتابمقدّس می خوانیم :
و در آفتاب و ماه و ستارگان علامات خواهد بود...* و آنگاه پسر انسان( عیسی مسیح) را خواهند دید که بر ابری سوار شده، با قوّت و جلالِعظیم می آید. (کتاب مقدّس، عهد جدید، ص ۱۳۳، انجیل لوقا، ب ۲۱ ، بند ۲۵ و۲۷
بررسی روایات نشان می دهد که طلوع ستاره ای سرخ رنگ و سقوط شهاب سنگ یاستاره دنباله دار که موجب خسف در زمین نیز می گردد ، از علائمی است که به نزدیکیظهور دلالت دارد. احتمال دارد این دو یکی باشند و یا دو موضوع جدا از هم که سعیداریمبا توجه به یافته های علمی دانشمندان و سایتهای علمی به آنبپردازیم.
برخورد شهاب سنگی بزرگ به زمین در روایات آخر الزمان ادیان دیگرهم آمده و این فرضیه به حدی قوی است که بر اساس آن فیلمهای متعددی هم ساخته اند وآن را نشانه پایان حیات کنونی بر روی زمین و شروع عصری جدید می دانند و زمان آن راسال2012 اعلام کرده اند.
در روایات اسلامی و قرآن کریم نیز به صراحت ازآخر الزمان و برخورد ستارگان با یکدیگر و تیره شدن خورشید و به هم خوردن نظم سیاراتو زلزله های شدید و آتشفشان به عنوان دلایلی برای نزدیکی قیامت یاد شده. اما براساس روایات در هنگام ظهور و قبل از ان نیز از برخورد دنباله داری به زمین یاد شدهکه موجب کشته شدن عده زیادی می گردد ولی پایان جهان نیست و ضمن اینکه تاریخی برایآن تعیین نشده است.
بطور خلاصه می توان گفت در نزدیکی ظهور علائمی غیر عادیدر آسمان مشاهده می شوند از جمله : ظهور ستاره سرخ رنگ که نشانه ای برای آغاز جنگ وخونریزیهای بسیار است ، ایستایی خورشید در آسمان از زوال تا غروب ، طلوع خورشید ازمغرب آن ،ظهور دنباله داری که مدار آن بطور متناوب تکرار می شود و در دوره هایمختلف حیات بر روزی زمین دیده شد ه و موجب تغییرات شدید جوی و آب و هوایی در زمینمی شود که در روایت بالا صریحا به آن اشاره شده ، فرو افتادن بخشی از دنباله دار یاشهاب سنگی عظیم در مشرق همراه با خسف و تلفات زیاد . همچنین در روایات بطور ضمنیوقایعی مثل آتشی از مشرق و زلزله و خسف در دو نقطه مشرق و مغرب به ظهور ستاره سرخرنگ و دنباله دار مربوط می باشد. سئوالی که مطرح است این است که آیا این روایات باداده های علمی و ستاره شناسی منطبق هستند ؟ زیرا بطور عادت ما همیشه منتظر هستیم کهغربیها حقایقی را کشف کنند و سپس ما آن را با روایت اسلامی تطبیق بدهیم .
بهنظر می رسد در باره این روایات و حقایقی که اخیرا در سایتهای مختلف مشاهده می شود واعتقادات مسیحیان و سایر ادیان در باره آخرالزمان و ظهور منجی ارتباطی وجود دارد کهسعی داریم در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته و بتوانیم تا حدودی نقطه نظراتادیان را به هم نزدیک کنیم.
UB 313 ،سیاره ایکس Xena ، اریس Eris ،نیبیرو Nibiru ،
در 31 اکتبر 2003 عکــسی هایی از اینسیاره توسط تلسکوپ 48 اینچ پالومار گرفته شد اما فاصله این سیاره آن‌چنان زیاد بودکه حرکت آن در پس‌زمینه ستارگان تا سال 2005 که داده‌های مربوط به این شیء دوبارهمورد بررسی قرار گرفت مشاهده نشد در ژانویه سال 2005 میلادی دانشمندانی بنام مایکلای براون Michael . E. Brown و چاد تراجیللو , Chad Trujillo و دیوید الرابینوویتز , David L. Rabinovitz عکــسها وداده های مربوط به این اکتشاف را موردبررسی قرار دادند که موجب کشف قمری برای این سیاره شد این قمر دیسنومیا نام دارد. دانشمندان ابتدا این سیاره را که یک کوتوله خاکستری ( قهوه ای ) بود سیاره ایکسنامیدند زیرا متوجه تغییراتی در مدار پلوتو شده بودند که ناشناخته بود و تصور میکردند باید جرمی آسمانی با جاذبه زیاد مثل یک کوتوله یا یک ستاره خورشیدیبرمدارپلوتو اثر گذاشته باشد و تا زمانی که آن را در سال 2003 مشاهده کردند نام آنجرم آسمانی را سیارهایکس نامیدند. در سال 2005 پس از مشخص شدن مدار سیاره ایکس وقمر آن، نام او را رسما اریس گذاشتند و پس از قوت گرفتن اخبار حرکت اریس مبنی برحرکت آن به سوی زمین و بر اساس حکایات موجود درکتیبه های سومریان و مصر باستان ونیز مایاها آین سیاره را UB 313 (نیبیرو)نامیدند. UB 313 نام دیگر نیبیرو یااریس است که در متون باستانی سومریان و کتیبه های آنان به چشم می خورد.
UB 313 طبق داده های کلی ستاره ای تاریک است معروف به دوقلوی خورشید در منظومه شمسی. این ستاره مانند زمین به دور خورشید می چرخد اما در عین حال سیارات و ماههایی داردکه به دور آن گردش می کنند. مدار UB 313 بسیار دورتر از مدار پلوتو است و در حالچرخش تا ٥٠ میلیارد مایل از خورشید فاصله می گیرد. گفته می شود سیاره UB 313 یانیبیرو هر3600 سال یکبار وارد مدارنزدیک به زمین می شود و باعث تغییرات آب وهوایی فعالیت هایی در سطح پوسته زمین میشود برای مثال میتواند باعث جابجایی در مسیرگلف استریم شود یا به طور کامل پس از آب شدن یخ های قطب ازبین برود و سپس قسمت اعظمشمال غرب اروپا و شمال تا شرق آمریکا یخ بزند. همچنین در اثر این نزدیکی ، اکوسیستمزمین بر هم میریزد. سونامی – طوفانها و گردبادهای غول آسا شکل می گیرند. آتشفشانهافوران می کنند و جای قطبهای مغناطیسی شمال و جنوب عوض می شوند. در نتیجه اینتغییرات زلزله ها ی بزرگ رخ می دهند و آب دریاها و اقیانوسها بالا میآیند.
طبق روایات کتاب مقدس مسیحیان و عهد عتیق 7200سال پیش همزمان بابرهه ای از تاریخ که احتمال می رود طوفان نوح در آن زمان رخ داده باشد تغییراتیکباره در سطح زمین و دما باعث می شود سیل و طوفانی عظیم رخ دهد که به عقیده بسیاریاز باستان شناسان یکی از علل آن جدا شدن تکه یخی عظیم از قطب جنوب بوده که باعث جزرو مدی عظیم شده است.
حدود 3600 ساله پیش هم جرمی که به زمین نزدیک شد همراهبود با مهاجرت بنی اسراییل از مصر بهفلسطین وباعث وجود برخی نابسامانی ها وتغییرات در زمین شده است برای مثال امکان دارد که دونیم شدن دریا برای گذشتن قومموسی از آن اشاره کرد یا امکان دارد که این تاریخ هم دوره باشد با تاریخ پیامبرانیا اقوامی که در قرآن عذاب دیده اند نظیر لوط، شعیب، ثمود ،عاد و غیره که دور ازذهن نمی باشد.
همانطور که می بینیم تغییرات آب و هوایی کره زمین درحال افزایشاست ، از ابتدای سال جاری تا کنون زلزله های شدید زیادی رخ داده و آتشفشان ایسلندپس از دویست سال فوران نموده و انتظار فوران آتشفشانهای دیگر نظیر " کاتلا " درآیسلند و " یلوستون " در آمریکا توسط دانشمندان تایید شدهوبسیاری از کارشناسانعلت این وقایع را همزمانی نزدیک شدن UB 313 یا نیبیرو به زمین و دور شدن آن ازپلوتو می دانند و بر اساس نمودارها وتصاویر موجود این اتفاق در سالهای2012تا2014 رخ می دهد. یعنی در این سالها تاثیر UB 313 به بیشترین حد خود می رسد وکمترین فاصله را با زمین خواهد داشت.
دانشمندان در این روزها پی برده اند کهجرمی بر روی منظومه شمسی تاثیر گذشته است به طور مثالمی توان به اخبار زیر اشارهکرد :
* قمر نپتون تریتون گرمتر شده است (بی بی سی ساینس 25 جولای 199)
* پلوتون گرمای بی سابقه ای را تجربه می کند (22اکتبر 2002 اخبارتکنولوزژی دانشگاه ماسا چوست(
* فعالیت آتشفشانی در قمر مشتری ای او(ایکاروس استرونومی نوامبر 2002)
* گرمای مریخ (ای بی سی دسامبر 2002(
* و همچنین گرمای زحل در سایت اینتر استار که توسط چند تن ازدانشمندان دانشگاه کالیفرنیا مورد بررسی قرار گرفت که کاملا گرما در جو زحل مشاهدهمی شد.
کسانیکه مدافع وجود UB 313 هستند همچنین معتقد به جعلی بودن گرم شدنزمین و اثر گاز دی اکسید کربن بر آب و هوا هستندو معتقدند گازهای گلخانه ای سببگرم شدن زمین نمی شوند. آب شدن یخهای قطب به دلیل بالا رفتن دمای زمین نیست. سالهاپیش گروهی از دانشمندان هواشناسی و زمین شناسی برخلاف توقع دولت آمریکا دست بهآزمایشات و تحقیقاتی زدند و پرده از یک دروغ جهانی برداشتند. پدیده ای به نام گرمشدن زمین بر اثر گازهای گلخانه ای یک داستان تخیلی بیشتر نیست. نتایج این تحقیقاتبه همراه مدارک علمی توسط این افراد در
قابل دسترسی است.
با دریافتن این حقیقت که چیزی بهنام گاز گلخانه ای وجود ندارد و سبب نابودی زمین نیز نمی شود، یک سوال بزرگ شکل میگیرد و آن این است که چرا یخهای قطب در حال آب شدن هستند ؟ و چرا طوفانهای سهمگین وزلزله های شدید بیش از گذشته رخ می دهند؟ چرا فصلها جا به جا می شوند و چرا درتابستان برف می بارد و در زمستان هوا گرم و بهاری می شود؟

دانشمندان باستان در بیش از سه هزار سال پیش همین تغییرات راگزارش دادند و برای حفظ این اطلاعات آنها را بر سنگها و لوحه های پخته حک کردند. اگر چه بشر امروز استفاده چندانی از این داده های باستانی نمی برد چرا که تکنولوژیبه اصطلاح جدید چشم و گوش او را کور کرده است. این اطلاعات تقریبا ً هر ۳۶۰۰سالیکبار تکرار شده اند.اسناد به دست آمده از نزدیکی UB 313 به زمین از دههزار و هشتصد سال پیش شروع شده اند. زمانیکه که احتمالا اولین بار زمینیان شاهد اینماجرا بوده اند و بعد از هر ۳۶۰۰ سال تکرار شده است. این حادثه فقط مربوط به بینالنهرین نبوده و توسط ملل مختلف مانند مصر و مکزیک و چین ثبت شدهاست.
بسیاری از سایتهایی که به وجود UB 313 )نیبیرو)و نزدیک شدن و تاثیرمخرب آن بر روی کره زمین و پایان حیات بشر اعتقاد دارند ، مهمترین دلیل خود را وقوعحوادثی بزرگ در طی حیات انسان بر روی کره زمین و مخفی شدن تمدنهای پیشرفته گذشته وباقی ماندن آثار حیرت انگیز آنها مثل تمدن سومریان ، مصر باستان و مایاها و کشفاجزایی از قاره اتلانتیس در قعر اقیانوس اطلس و نشانه هایی ازتمدن مو ( لموریا) در ژاپن و یا جزایر هاوایی ذکر می کنند و معتقدند که در دوره های متوالی حیات برروی زمین ، تمدنهایی ایجاد و پیشرفت نموده که یکباره با حوادثی نظیر زلزله و سیل وغرق و شدن و یا آتشفشانهای عظیم و برخورد شهابسنگ های عظیم از بین رفته اند و آثاربجا مانده از سومریان و مایاها و نقاشی های مصر باستان حاکی از آن است که هر دورههای مختلف حیات بشر با نزدیک شدن ستاره ای بالدار که تصاویر رمزی آن در همه تمدنهایپیشین وجود دارد ، حوادثی عظیم روی داده و تقریبا موجب از بین رفتن نسل بشر شده ومجددا پس از آن بازماندگان آنها با انتشار بر روی زمین و یافتن مکانهای جدید برایزندگی ، دوره بعدی حیات را آغاز نموده اند . بسیاری از صفحات اینترنتی برای اثباتاین نظریه به کتیبه های سومریان و تقویم پیشرفته مایاها که در سال 2012 پایان میباید استناد می کنند و معتقدند که در این سال حیات بشر بر روی زمین پایان می یابد ویا بسیاری از جمعیت کره زمین یا دو سوم آن و یا نود درصد جمعیت انسانها از بینخواهند رفت.
ایناعتقادات از سویی با روایات عصر ظهور در اسلام ارتباط دارد و با حدیثی که در بخشنخست ذکر شد مبنی بر عبور دنباله داری از نزدیکی زمین که در زمانی موجب طوفان نوحشده و سپس در زمان حضرت ابراهیم نزول بلا و عذاب بر قوم لوط را داشته و سپس در زمانحضرت موسی و بنی اسرائیل موجب شکافته شدن دریا و غرق شدن فرعون شده و در زمان حضرتعیسی و شهادت حضرت یحیی اتفاق افتاده و عبور آن در آخرالزمان و نزدیکی ظهور قائم آلمحمد نیز به عنوان عذابی برایکافران و بشارتی برای مومنان تاکید شدهاست.
همین ماجرا با جزئیات بیشتر در کتاب “اژدها و افعی هایپرنده “ Flying Serpents and Dragons اثر دکتر بولی نیز به زبان ساده تری توضیح داده شدهاست.
همچنان که به سال ۲۰۱۲ نزدیک می شویم UB 313 به ما نزدیک و نزدیکترمی شود. شاهدان ادعا می کنند که این شبها اگر آسمان صاف باشد حتی می توان این ستارهشوم و مسکن خدایان رابا چشم غیر مسلح دید. طبق گزارشات زیر زمینی, ناسا سالهاستکه این ستاره و سیارات اطراف آن را تحت نظر دارد و اخیرا چندین تصویر از ناسا توسطفرد یا افرادی ناشناس به اینترنت فرستاده شده است.
اما با نزدیک شدن UB 313 به زمین به زودی این جرم آسمانی در آسمان ما قابل رویت خواهد بود . برخی معتقدند تاپیش از رسیدن UB 313 به نزدیکی مدار زمین ، ناسا با یک تئوری جدید خبر از عبور یکستاره دنباله دار و یا یک جرم آسمانی بزرگ را خواهد داد که احتمالا سنگی جدا شده ازاقمار مشتری است!
دلیل سرپوش گذاری بر روی این مسئله به گمان عده ای ازمحققان جلوگیری از یک وحشت جهانی است و همچنین پنهان کردن تکنولوژی و علومی فوقپیشرفته دولتها برای سفر به سایر جهانها است.
شاید آنها می دانند این امرحتمی است و چاره ای از آن نیست و نمی توان جلوی نزدیک شدن این سیاره را گرفت و آنچهباید اتفاق بیفتد خواهد افتاد وخبر دادن آن بطور رسمی موجب مختل شدن زندگی عادیمردم می شود و نباید مردم را از آن آگاه کرد.
آمادگی جهانی برایوقایع سال 2012 :
در حالی که منابع رسمی در کشورهای غربی و آمریکابسیاری از اطلاعات موجود در باره UB 313 (نیبیرو)را انکار می کنند و سعی می کنندبه آن وجهه عادی بدهند ، با این حال بسیاری از این کشورها خود را برای وقایع سال 2012 آماده کرده اند و در بسیاری از کشورهای پناهگاههایی مجکم برای این منظور ساختهشده است. در اخبار آمده ، مسئولان یک شرکت در آمریکا قصد دارند پناهگاه تجاریزیرزمینی برای افرادی بسازند که می‌خواهند از وقایع فاجعه‌آمیزی مانند برخورد یکسیارک به زمین و یا یک حمله هسته‌ای جان سالم به در ببرند.
به گزارش ایرنا،شرکت کالیفرنیایی «وی ووس» اعلام کرد: در حال برنامه‌ریزی برای یک پروژه تجاری استکه امید زنده ماندن از رویدادهایی نظیر پایان حیات بر روی زمین در سال 2012 کهاقوام «مایا » پیشگویی کرده‌اند را در دل زنده می‌کند.
بر این اساس این شرکتقصد دارد 20 پناهگاه چندین طبقه هر یک به مساحت 1858 متر مربع بسازد که هرکدام 200نفر را در خود جا می‌دهد.
این پناهگاه به‌گونه‌ای طراحی می‌شود که بتواند دربرابر گرمای 700 درجه سانتی‌گرادی، وزش بادهایی با سرعت 700 کیلومتر در ساعت، وقوعسیل به مدت 500 ساعت و یا زلزله بیش از 10 درجه ریشتری دوام بیاورد.
همچنینبخشی از این پناهگاه شامل سپرهای هسته‌ای مرمت شده زمان جنگ سرداست . مسئولان این شرکت می‌گویند: ساخت هر پناهگاه با غذا، سوخت، آب، لباس،تجهیزات پزشکی و ابزارآلات امنیتیدرون آن، حدود 10 میلیون دلار هزینه برمی دارد. هزینه ورود به این پناهگاه‌ها 50 هزار دلار برآورد شده است.
"روبرتویچینو"مالک شرکت وی ‌ووس می‌گوید: ساخت این پناهگاه صرفاً برای گریز ازپیشگویی‌های مربوط به سال 2012 نیست، بلکه امکان دارد واقعه‌ای همین فردا و یا 20سال دیگر روی دهد. نمی‌توان پیش‌بینی کرد، اما باید آماده بود.
ازسوی دیگر کلیپهایی بر روی یوتیوب هست که نشان می دهد سوئد پناهگاه بزرگی در دل کوهبرای شهروندان خود ساخته و در آن همه امکانات برای زندگی برای مدت شش ماه را قرارداده و از سوی دیگر کشورهای اروپایی در حال تکمیل بانک اطلاعات ژنتیکی از گیاهان وجانوران و حتی انسانها هستند . هر چند هدف این پروژه جلوگیری از انقراض نسل گونههای کمیاب گیاهی و جانوری است ولی اصرار بر تکمیل آن تا قبل از سال 2012نگرانیهایی را القاء می کند که این کشورها قصد دارند پروژه ای شبیه کشتی نوح که داستان آندر عهد قدیم و انجیل آمدهرا برای حفظ گونه های موجودات و ادامه حیات بر روی زمینپس از وقایع 2012 تکرار نمایند.
ظاهر شدن دو خورشید در آسمان
از سوییدیگر در سالهای گذشته پدیده دیده شدن دو خورشید در آسمان در نقاط مختلف جهان ثبتشده که می تواند نشان از صحیح بودن فرضیه نزدیک شده UB 313 به زمین باشد . تصاویرو کلیپهای متعددی در سایتهای مختلف و از جمله یوتیوب در خصوص مشاهده شدن دو خورشیددر آسمان وجود دارد که غیر قابل انکار است ولی باز ناسا اصرار دارد که این کلیپهاتقلبی و با استفاده از دو لنز مختلف تصویر برداری و مونتاژ شده اند و این در حالیاست که مشاهدات مختلف در نقاط مختلف جهان به حدی است که نمی توان نسبت دروغ به همهآنها داد . پدیده ظاهر شدن دو خورشید در آسمان ابتدا در قطب جنوب مشاهده شد و سپسدر کشورهای نیمکره جنوبی و در سال جاری نیز این پدیده در اسپانیا و آلمان گزارش شدهاست. در سال 2007 تا 2009 نیز در کشورهای شیلی و مکزیک و سایر کشورهای آمریکایجنوبی و نیز در آیداهو در آمریکا این پدیده گزارش شده است.

دیده شدن دو خورشید در آسمان : اسپانیا19/3/2010


دیدهشدن دو خورشید در آسمان : آلمان 18/2/2010


بر اساس فرضیات موجود زمانی که UB 313 (نیبیرو)به نزدیکترین فاصله با زمین میرسد و زمین بین خورشید و UB 313 قرار می گیرد شدید ترین تغییرات آب و هوایی زمینرخ خواهد داد و در این هنگام زلزله های شدید و آتشفشان بر اثر خاصیت آهن و آهنرباییبین هسته زمین و هسته UB 313 روی می دهد و موجب پرتاب مواد مذاب بالای هسته جامدبه سطح زمین می گردد و قطبهای مغناطیسی زمین جابجا شده و...
حرکت نیبیرو و تاثیرات آن بر کره زمین در بین سالهای 2011- 2014
برای درک بهتر تاثیرات حرکت UB 313 (نیبیرو) و نحوه چرخش آن بهدور خورشید ، کارشناسان فضایی مدلی را تهیه کرده اند که تصاویر آنها با توضیحاتمربوطه در زیر نشان داده شده است :
در تصاویر زیر بر اساس نظریهدانشمندانبطور فرضی حرکتنیبیرورادر بین سالهای 2007 تا 2014 نشان داده اند. بر اساس این تصاویر در 15 ماه می سال 2011نیبیرو در جنوبی ترین نقطه نسبت به زمینقرار دارد و فاصله اش با خورشید 6.4 واحد نجومی است وبه راحتی با چشم غیر مسلح درنیمکره جنوبی زمینقابل رویت است در این مرحله نیبیرودر روز بصورت ستاره ای کمنور و تاریک در کنار خورشید و در شب بصورت ستاره ای قرمز و درخشان دیده می شود .
نیبیرو در تاریخ 21 دسامبر 2012 در نزدیکترین فاصله با خورشیدیعنی 3.0مقیاس نجومی قرار می گیرد. در این حالت بیشترین کشش و جاذبه بین UB 313 و خورشید ایجاد می شود و UB 313 به اندازه و حجم ماه و درخشنده و سرخ رنگ درآسمان دیده می شود . در این وضعیت که شدیدترین اثرات UB 313 بر روی زمین است ،احتمال سقوط و برخورد شهابسنگ های بزرگ با زمین وجود دارد و چنانچه شهاب سنگی دراقیانوس سقوط کند موجب تسونامی می گردد . همچنین زلزله های شدید همراه باتسونامیوآتشفشانهای عظیم را به همراه خواهد داشت. و علت آن تاثیر جاذبه UB 313 (نیبیرو)بر هسته آهنی زمین و تغییر قطبهای مغناطیسی زمین است که فشار شدیدیبر روی پوسته زمین وارد آورده و منجر به زلزله های شدید و خروج مواد مذاب ازآتشفشانها خواهد شد. در این تاریخ که بسیاری آن را پایان جهان می خوانند UB 313 (نیبیرو)در یک سطح با خورشید و زمین و تقریبا سایر سیارت منظومه شمسی قرارمی گیرد و احتمال دارد موجب توقف حرکت زمین برای مدتی چند ساعته گردد و تا حین دورشدن از زمین چرخش معکوس زمین را به دنبال داشته باشد . هنگامی که UB 313 (نیبیرو)در مدار خود از زمین دور می شود زمین به حرکت عادی خود باز می گردد .
یافته های زمین شناسی نشان می دهد در طی حیات زمین بارها و بارها قطبهایمغناطیسی زمین تغییر کرده اند اما علت آن تا کنونناشناخته بوده است . اخیرادانشمندان ادعا کرده اند که زلزله و آتشفشانهای شدید می تواند باعت تغییر جزئیقطبهای مغناطیسی زمین و طولانی تر شدن روزها گردد و بعد از زلزله شدید در شیلیدراوایل سال 2010 دانشمندان این نظریه را ابراز داشتند که در اثر انحراف جزئی محورزمین روزها در حد چند میکرو ثانیه طولانی تر شده است البته تاکید شده است کهاینطولانی شدن روزها، تاثیری در زندگی روزمره انسان نخواهد داشت.

در 14 فوریه سال 2013 نیبیرو بتدریج از صفحه"پریهلیون"فاصله می گیرد. این صفحه ، صفحه ای فرضی است که خوشید و سایر سیارات داخلیحلقه کویپر یعنی عطارد، ونوس، زمین ، مریخدر آن جای دارند و در مدارهای خود میچرخند لازم به ذکر است مدارهای سیارات خارج حلقه کویپر یعنی مشتری و زحل و اورانوسو نپتون و پلوتو با زاویه های متفاوتی از این صفحه قرار دارد که در تصاویر مربوطهمی توان ان را مشاهده نمود . در تصویر زیر موقعیت نیبیرو در 14 فوریه سال 2013ترسیم شده و پیش بینی می شود در این دوره یعنی از 12 دسامبر 2012 تا 14 فوریه 2013شدید ترین حوادث درکره زمین اتفاق بیفتد. در حود 14 فوریه 2013 نیبیرو با صفحهپری هلیون کمی فاصله می گیرد و در این زمان شدید ترین واکنشهای الکتریکی بین نیبیروو خورشید اتفاق خواهد افتاد. در این زمان حوادث طبیعی در روی زمین به اوج خود میرسد وسخت ترین روزها زمانی است که کره زمین در بین خورشید و نیبیرو در یک خطمستقیم قرار می گیرد. برای این زمان احتمالات وقایع زیر پیش بینی شده است . فورانآتشفشانهای عظیم ( توبا اندونزی ، یلوستون آمریکا و یا فعالیت شدید سایر آتشفشانها) و زمستانهای هسته ای ( سرمای شدید در اثر خاکسترهای آتشفشانی ) و شروع عصر یخبندانو تغییر قطبهای مغناطیسی زمین در محور آن.

در تصویر زیر در 14 جولای 2013نیبیرو در فاصله 3.3مقیاس نجومیاز خورشید قرار دارد ولی با اینحال هنوز هم به صورت خورشید دوم قابل رویت است و دراین هنگام دنباله عظیم آن دیده خواهد خواهد شد در این تاریخ از شدت حوادث طبیعیزمین کاسته خواهد شد زیرا UB 313 (نیبیرو)با خورشید فاصله خواهد گرفت و واکنشهایبین آن و خورشید کمتر خواهد شد اما به هر حال UB 313 (نیبیرو)یک کوتوله قهوه ایاست که دارای مداری غیر ثابت می باشد و ممکن است تحت تاثیر جاذبه خورشید دوباره بهسمت آن کشیده شود .

در نهایت در تصویر زیر نشان داده می شود که در جولای 2014نیبیرو در فاصه 5.6 واحد نجومی از خورشید قرار گرفته و بتدریج از زمین دور می شود . در این هنگام نیبیرو از هسته منظورمه شمسی فاصله می گیرد و زمین وارد مرحله بعدیحیات خود می شود .تعداد اندکی ازبازماندگان مردم روی زمین دوباره به ساختن تمدنها وحیات ادامه می دهند و زندگی جدیدی را از نو آغاز می کنند. نستراداموس در این مرحلهپیش بینی کرده که پس از این انسان به سیاره دیگری نقل مکان کرده و نهایتا زمین درسال 3786 تا 3797 نابود خواهد شد. در این مرحله از حیات انسان ، بیش از200 سیارهخارج از منظومه شمسی کشف می گردد و تلسکوپها در جستجوی زمینی دیگر برای سکونت خواهدبود.
بر اساس فرضیات موجود زمانی که UB 313 (نیبیرو)به نزدیکترینفاصله با زمین می رسد و زمین بین خورشید و UB 313 قرار می گیرد شدید ترین تغییراتآب و هوایی زمین رخ خواهد داد و در این هنگام زلزله های شدید و آتشفشان بر اثرخاصیت آهن و آهنربایی بین هسته زمین و هسته UB 313 روی می دهد و موجب پرتاب موادمذاب بالای هسته جامد به سطح زمین می گردد و قطبهای مغناطیسی زمین جابجا شده و برایمدتی زمین از حرکت باز می ایستد و سپس در جهت عکس خود به چرخش در می آید و با دورشدن UB 313 (نیبیرو)مجددا حرکت زمین عادی خواهد شد.
تفسیر و تعبیرایستادن خورشید در روایات همان توقف زمین از گردش است که تحت جاذبه UB 313 (نیبیرو)انجام می شود و موجب طولانی شدن چند ساعته روز می شود و از دیدزمینیان خورشید در محل خود در آسمان متوقف می شود.
در
زیر می توانید دو کلیپ درباره چگونگی عبور UB 313 (نیبیرو)از نزدیکی زمین و تاثیر آن بر قطبهای مغناطیسیزمین را مشاهده کنید .
در
هم مراحل مختلف عبور UB 313 بین سالهای 2007 تا 2014 نشان داده شده
صدای UB 313 (نیبیرو) ، طارق :
دانشمندان ناسا متوجه شدند که UB 313 اصواتی عجیب از خود تولیدمی کند و با استفاده از رادیوتلسکوپ های پیشرفته صدای تولید شده از UB 313 را ضبطنمایند و عجیب تر آنکه صدای این جرم آسمانی از فاصله دور شبیه صدای تپش قلب و ازفاصله ای نزدیک همانند صدای کوبیدن دو جسم هم می باشد یا به عبارت بهتر مثل صدایکوبیدن در. دکتر زغلول نجار در یکی از برنامه های خود ضمن تفسیر سوره طارق به اینصدای عجیب UB 313 اشاره کرده و گفت که تفسیر طارق که در قرآن مجید از آن یاد شده ونیز بهآن نجم ثاقب هم گفته شده همین ستاره UB 313 است و این کشف علمی نشان دیگریاز معجزه قرآن مجید است که چگونه یک ستاره نوترونی را با لفظ " طارق" یعنی "کوبنده " به معنای کوبیدن دو شیء بر هم از ستارگان و سیارات دیگر مثل خورشید جدا کرده و بهآن لقب طارق و نجم ثاقبیعنی نفوذ و رخنه کننده داده است. دکتر زغلول نجار ثاقب رادر این آیه ، نفوذ و رسوخ صدای این سیاره و رسیدن آن به ما از فاصله دور تفسیرنموده است. سوالی که به نظر می رسد آیا نزدیک شدن UB 313 (نیبیرو) یا " طارق "بهزمین با این صدای عجیب می تواند همان تعبیر "صیحه" در روایات باشد که در نیمه ماهمبارک رمضان سال ظهور با نزدیک شدن آن به زمین موجب هلاک شدن عده زیادی می شود وآیا " طارق"همان UB 313 (نیبیرو)است که در هزاران سال قبل با صیحه آن بسیاریاز اقوام نابود شدند؟
برای شنیدن صدای UB 313 (نیبیرو)
را کلیک کنید.
نکته دیگر در باره نیبیرو این است که این جرم آسمانی باتلسکوپهای معمولی قابل مشاهده نبوده و تنها در سال 2005 با تلسکوپ مادون قرمز تصویربرداری شده و تا قبل از آن دانشمندان اطلاع نداشته اند که چنین جرمی که بر مدارپلوتو اثر گذاشته و موجب بی نظمی هایی در منظومه شمسی گردیده چه بوده و تصورشان براین بوده که سیاهچاله ای عظیم از یک کهکشان که به منظومه شمسی نزدیک می شود موجبشده تا پلوتو را به سمت خود بکشاند و برای همین در ابتدا آن را سیاره ایکس نامیدهبودند .
نقشه جهان پس از عبور UB 313 (نیبیرو)و دور شدن اززمین:
طبق نظریه دانشمندان با تغییرات آب و هوایی و گرم شدن جو زمین وآب شدن یخهای قطبی در اثر عبور نیبیرو ، مناطق زیادی از قاره های کنونی زیر آب رفتهوبسیاری از خشکی های زمین تا چند سال آینده ناپدید خواهند شد و نقشه زمین پس ازسال 2014 به شکلی دیگر و متفاوت از نقشه کنونی آن خواهد بود . دانشمندان با شبیهسازی وقایع آینده نقشه های زیر را برای آینده قاره های زمین پیش بینی مینمایند:
در نقشه زیر ، قاره آمریکای شمالی و کانادا در آینده نشان دادهشده در این نقشه قسمتهای شرقی آمریکا و بسیاری از ایالتهای شرقی و مرکزی و غربی آنغرق خواهند شد و در قسمت شمال قاره نیز مناطق زیادی به زیر آب خواهند رفت.

نقشه آمریکای شمالی پس از 2014
در نقشه زیر نیز قاره های مختلف جهان پس از عبورUB 313 نشانداده شده است. در این نقشه بخشهای زیادی از اروپا و آسیای جنوب شرقی محو خواهند شد .

نقشه جهان پس از سال 2014
در روایات و پیشگوییها و فیلمهای هالیوودی غرب و از دیدپیشگویان ، جهان در سال2012 پایان خواهد یافت و حیات انسان جهان ادامه نخواهدیافت ، اما بر اساس نظریات علمی نیبیرو برخوردی با زمین نخواهد داشت ولی شهابسنگهای زیادی با نزدیک شدن این سیاره تحت جاذبه آن به سوی زمین کشیده خواهند شد وموجب مرگ عده ای و خرابیهای زیادی خواهد شد ، این نوع نگرش مایوسانه و نا امیدانهبه حوادث آخر الزمان از زاویه دید غرب موجب شده تا بسیاری از آنان با دید منفی بهاین حوادث نگریسته و بر اساس آن رفتارهای خود را تنظیم نمایند در حالیکه در روایاتاسلامی حوادث آخر الزمان پایان حیات نبوده بلکه شروعی دوره دیگری برای حیات انسانبر روی کره زمین می باشد که این دوره بازماندگان حوادث سالهای قبل ، عصر طلاییزندگی بر روی زمین باحکومت آخرین منجی را تجربه خواهند کرد و وارد مرحله قیامتصغری خواهند شد و در این دوره تا قیامت کبری زندگی جدیدی را در سایه آرامش و عدالتو پیشرفتهای علمی و اجتماعی خواهند گذراند.
به امید آنکه ما نیز جزواین گروه خوش اقبال باشیم .
منبع: وبلاگ

منابع:منبعhttp://mouood.org/content/view/10414/3 :
در پایان لازم به ذکر است همه اینها دلایل علمی محدود به ذهن خاکی ما است و هیچکس جزء خدای قادر متعال قادر به حتی تخمین زدن پایان دنیا نیست .

نقشه زمان و ساعت مناطق جغرافیایی جهان نقشه ای که پیش روی دارید، شامل زمان و ساعت مناطق مختلف جغرافیایی جهان است . این نقشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و زمان و ساعت مناطق جغرافیایی دنیا را به طور کامل به شما نشان می دهد. حجم این نقشه کمتر از یک مگابایت می باشد که با فرمت PDF در دسترس ... [ادامه مطلب]
نشاندادن نقشه های 3 بعدی و اطلاعات جغرافیائی 269 کشور جهان 3D World Map 2.1 Fullبا نرم افزار [/COLOR][/SIZE]می توانید تمام کره زمین را به صورت سه بعدی در مانیتور خود داشته باشید. [/CENTER]با این نرم افزار می توانید اطلاعات فراوانی در مورد 269 کشور جهان مانند موقعیت جغرافیایی ، جمعیت و ... داشته و ب ... [ادامه مطلب]
نقشه آسمان[. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید]برای رصد مرجعی برای یافتن ستاره ها لازم است . در این قسمت نقشه ای برای شما گذاشته ایم. ... [ادامه مطلب]
نقشه ی شیرازنقشه ی شیراز فایل های پیوست شدهShiraz Map.jar (1,016.3 کیلو بایت, 3 نمایش) ... [ادامه مطلب]
نقشه گلستان و توضیحاتخلاصهتوضیحات سازمان نقشه برداری کشور بصوت مستمر نسبت به تهیه و چاپ نقشه تقسیمات کشوری بر اساس آخرین تغییرات و اطلاعات دریافتی از وزارت کشور اقدام می‌نماید. نقشه وضعیت تقسیمات کشور استان گلستان به شرح ذیل می باشد.سازمان نقشه برداری کشور _________________ ... [ادامه مطلب]
تهیه نقشه کامل مغز انسان، یک قدم به جلو!دانش - محققان تلاش می‌کنند با کشف آنچه که در مغز مگس میوه می‌گذرد و تهیه نقشه مسیرهای عصبی مغز این حشره، راهی به شناخت بهتر مغز انسان و در نهایت ترسیم نقشه دقیق و نورون به نورون این ارگان باز کنند. محبوبه عمیدی: تا به حال فکر کرده‌اید در مغز یک مگس میوه چه م ... [ادامه مطلب]
نقشه قاره آفریقا با فرمت pdf در این قسمت [. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید] را با فرمت PDF در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. این نقشه از کیفیت بالایی برخوردار است و می توانید آن را در سایزهای بزرگی مشاهده نمائید. برای باز نمودن فایل های با فرمت پی دی اف می توانید از نرم افزارهای مخ ... [ادامه مطلب]
نقشه شهر سنندج برای موبایلاین برنامه نقشه شهر سنندج برای موبایل می باشد. فرمت برنامه جاوا است و بر روی بیشتر گوشی ها نصب و اجرا می شود. این برنامه هم بر روی گوشی های سیمبین و هم بر روی گوشی های جاوا قابل استفاده است. برای ورود به نقشه کلید 5 را بزنید. برای زوم کردن 3 و برای زوم منفی از کلید 1 استفا ... [ادامه مطلب]
نقشه آدم‌ربایی دروغین پسر برای انتقام از پدرجوانی که به خاطر مخالفت پدرش در ازدواج، نقشه ربودن خود و اخاذی 250 میلیون تومان از پدرش را به کمک دوستش عملی کرده بود، دستگیر شد. به گزارش خبرنگار جام‌جم، هفته گذشته مردی بامراجعه به اداره آگاهی شیراز، از ربوده شدن پسر جوانش خبر داد و گفت: چند ساعت قبل، ف ... [ادامه مطلب]
نقشه باستان شناسی ایلام تهیه می شودخانزادی در جمع خبرنگاران:نقشه باستان شناسی ایلام تهیه می شود جام جم آنلاین: معاون میراث فرهنگی استان ایلام گفت: عملیات اجرایی برای تهیه نقشه باستان شناسی استان ایلام تا چند روز آینده توسط معاونت میراث فرهنگی استان آغاز خواهد شد.به گزارش مهر در ایلام ، محمدجواد خان ... [ادامه مطلب]
© 2014 booof.ir