صفحه اولتماس با مانقشه سایت

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

نقشه پاور كامپيوتر با توضيح كامل


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
New2 کیس و پاور استاندارد با شرح توضیحات کامل
به نام خدا
دوستان عزیز ؛
سلام،
حداقل 30 درصد اشکالات و عیوب قطعات سخت افزاری، به نوعی مربوط به انتخاب و نصب پاورهای غیر استاندارد و یا عدم تناسب پاور با سخت افزار مربوطه می باشد. جالب است که اکثر افراد حاضرند با پرداخت هزینه های گزاف ، نسبت به خرید ویا ارتقای پردازنده خود اقدام نمایند. درحالی که عدم توجه به تناسب پاور با سخت افزار مربوطه که عموما هزینه آن 30 درصد قیمت یک پردازنده روز در بازار می باشد، می تواند در بهترین حالت کارآیی و سرعت پردازنده ایشان را با اختلال مواجه سازد و در شرایط سخت تر ...
با توجه به مقدمه مختصر فوق، لازم است که در هنگام خرید پاور به موارد ذیل توجه بیشتری داشته باشیم؛
1- تناسب ویرایش پاور با توجه سخت افزار به کار برده شده ؛
جهت سیستمهای امروزی استفاده از پاورهای ویرایش ATX 12V V2.0, 2.01, 2.2 الزامی می باشد. قابلیت اصلی اینگونه پاورها در افزایش قدرت شاخه 12 ولت آنها می باشد و در اینگونه ویرایش ها، خروجی 12 ولت را در حداقل 2 لاین مجزا ارائه می نمایند. مهمترین دلایل این مسئله ،عدم آسیب مسیر عبوری ولتاژ با شدت جریان بالاتر از 18 آمپر و همچنین عدم تاثیر گذاری نویز و هارمونیک ایجاد شده از طرف الکتروموتورهای تغذیه شونده از شاخه اول ولتاژ 12 بر روی شاخه دوم ولتاژ 12 می باشد. همچنین توصیه می شود جهت سیستمهای حرفه ای جدید ، از پاورهای سری EPS ، که قابلیت های ویژه ای دارند، استفاده گردد. که انشاء ا.. در فرصت های بعدی پیرامون ویژگی های Entry-level Power Supply بحث خواهیم نمود.
2- تناسب توان پاور با توجه به سخت افزار به کاربرده شده ؛
عموما این سوال برای ما پیش آمده که سیستم انتخابی ما چقدر مصرف می کند. قبل از پاسخ به این سوال، یک اصل را همیشه در نظر داشته باشید و آن این است که پاور به عنوان قلب سیستم شما ، آخرین انتخاب سخت افزاری شما باید باشد . چرا که نوع قطعات انتخابی شما ، موید میزان مصرف ایشان از پاور خواهد بود. عموم سخت افزارهای امروزی ، به پاورهایی با توان حقیقی حداقل 400 وات نیاز دارند و در مورد سخت افزارهای حرفه ای این رقم به صورت تصاعدی افزایش می یابد. در این مورد نیاز به بحثهای بیشتری می باشد.
3- توجه به توان واقعی پاور الزامی می باشد ؛
اکثر شرکتهای ایرانی و یا واردکننده، پاور 150 تا 200 واتی خود را با درج اعداد و ارقام نجومی بر روی لیبل های خود (500 تا 700 وات) به بازار عرضه می نمایند و هیچ مرجعی قادر به پیگیری این موضوع نمی باشد . Peak یک کلمه کاملا بازاری می باشد که البته توجیه فنی هم دارد . مثلا عموم پاورها تا لحظه ای که Over Power Protection (اگر پروتکشن داشته باشند!!) آنها فعال شود قادرند حدود50 تا70 درصد بالاترازحدتوان واقعی خود را تحمل کنند. آن هم در مدت زمانی کمتر از یک دقیقه! ولی این اصلا و ابدا نباید برای مصرف کننده ملاک انتخاب باشد.ولی متاسفانه در بازار ایرانی ، اغلب تولیدکنندگان برروی توان Peak مانور می دهند.
- تعبیه پروتکشن های ایمنی در مبانی ورودی و خروجی پاور الزامی می باشد ؛
وظیفه و هدف از تعبیه پروتکشن های ایمنی در پاور، جلوگیری از آسیب رسانی پاور به سخت افزار می باشد. چرا که این پروتکشنها هستند که در موارد اضطراری و غیر طبیعی که به هر دلیلی ممکن است برای یک پاور به وجود بیاید، با عملکرد سریع خود می توانند مانع از آسیب سخت افزار شما گردند. توجه شما را به نمونه هایی از این پروتکشن ها و گوشه ای از وظایف آنه جلب می نمایم:
SCP : در صورت به وجود آمدن اتصال کوتاه درهر یک از شاخه های خروجی ، منبع تغذیه به صورت خودکار خاموش شود .
OPP : در حدود تعیین شده در استاندارد ، در صورت افزایش بارمصرفی خارج ازتوان حداکثر ، منبع تغذیه به صورت خودکار خاموش شود.
OVP : در حدود تعیین شده در استاندارد ، در صورت افزایش ولتاژ در هر یک ازشاخه های خروجی،منبع تغذیه به صورت خودکارخاموش شود .
UVP : درحدود تعیین شده در استاندارد ،درصورت کاهش ولتاژورودی پاور، منبغ تغذیه به صورت خودکار خاموش شود .
OCP : در حدود تعیین شده در استاندارد ، در صورت اضافه بار خارج از توان بر روی هر یک از شاخه های خروجی ، منبع تغذیه به صورت خودکار خاموش شود .
5- اهمیت راندمان در صرفه جویی مصرف انرژی ؛
توجه به راندمان پاور می تواند شما را از پرداخت هزینه اضافی جهت انرژی اتلاف شده ، نجات دهد. در بسیاری از موارد یک پاور با راندمان بالای 80 درصد، قادر است هزینه خرید خود را در طول یک تا دوسال اول مصرف، از طریق قبض برق شما جبران نماید. به صورت عموم، توصیه می شود از پاورهای با راندمان بالاتر از 70 درصد ، استفاده فرمایید.
6- نوع فن به کاربرده شده ؛
اگر خواهان یک پاور کم صدا هستید، توصیه می شود از پاورهایی که یک فن 12 سانتی متری برروی خود دارند ، استفاده فرمایید. ولی بهترین و مناسب ترین روش ، جهت تخلیه هوای گرم داخل پاور، استفاده از یک فن 8 سانتی یا دوفن 8 سانتی متری ، که یکی در جلوی پاور و دیگری در پشت پاور قراردارند، می باشد. بدیهی است در این روش، گرمای داخل پاور بهتر تخلیه می گرددو عمر پاور کاهش نمی یابد، ولی نقطه ضعف آن ایجاد صدایی بیشتر از یک فن 12 سانتی متری می باشد.
7- عمر مفید پاور ؛
همانطور که می دانید ، برای هر وسیله الکترونیکی ، میانگین ساعت کارکرد در شرایط استاندارد در نظر گرفته می شود. در مورد پاور، نیز این قضیه بنابر طراحی و کیفیت قطعات داخلی آنها، مابین 20000 تا 120000 ساعت تخمین زده می شود. این مورد با قیمت پرداختی شما در هنگام خرید، رابطه ای مستقیم دارد. یعنی اگر شما یک پاور580 وات با MTBF: 100000Hrs خرید نمایید ، ممکن است بابت آن مبلغ 80 هزار تومان بپردازید ، ولی بابت یک پاور 580 وات با MTBF:50000Hrs مبلغی معادل 50هزار تومان هزینه نمایید. بدیهی است که به نفع ما می باشد که یک پاور با MTBF بالاتر را خریداری نماییم ، چرا که به ازای 30 هزار تومان مابه التفاوت ، آن پاور دو برابر عمر خواهد نمود.(البته در شرایط کاری برابر)
8- نویز و ریپل خروجی پاور ؛
یکی دیگر از مواردی که بر کارآیی و عمر قطعات کامپیوتر شما اثر گذار می باشد، میزان نویز و ریپل خروجی پاور می باشد. هرچه دامنه این نویز و ریپل بسته تر و محدودتر باشد، آسیب پذیری قطعات کاهش می یابد و کارآیی سیستم شما تثبیت می گردد. توصیه می گردد از پاورهایی استفاده نمایید که میزان نویز و ریپل آنها در کلیه خروجی های مثبت، کمتر از 150 میلی ولت در حالت pp باشد.
9- PFC و تاثیرات آن بر هارمونیک های ورودی ؛
همانطور که می دانید، هارمونیک ها ، تاثیرات بسیار مخربی بر کارآیی پاور خواهد گذاشت.هارمونیکها عموما توسط بارهای غیر خطی بوجود می آیند که از برق شهر جریانهایی با راندمان بالا می کشند بارهای حاوی یکسو کننده های کنترل شده ,منابع تغذیه Switching به ویژه ماشینهای الکتریکی را می توان به عنوان منابع ایجاد این نوع تاثیر نام برد.برای مثال می توان به کامپیوترها ،دستگاههای فتوکپی ، پرینتر های لیزری وموتورهای دوار با سرعت متغیر اشاره کرد.هارمونیکها باعث افزایش نامناسب جریان می شوند واین افزایش اثر خود رادردماهای بالا نشان داده وباعث خرابی اجزاء تشکیل دهنده پاور و افزایش حرارت داخلی آن می گردد.
وظیفه PFC ایجاد محدودیت هارمونیکی در مبانی ورودی ولتاژ و همچنین جلوگیری از خروج هارمونیک های ایجاد شده توسط خود پاور می باشد. غالبا PFC به سه روش اعمال می گردد:
-- Passive که صرفا با قرارگرفتن سلفی پر قدرت ( منظور این است که قطر رشته های سیمی بالا بوده که ازهدر رفتن انرژی و ایجاد مقاومت در مسیر جلوگیری به عمل آید ) در یک لاین ورودی از ورود و خروج هارمونیکها جلوگیری به عمل می آورد . همانطور که اشاره شد بدلیل قطر بالای سیمها امکان نصب سلف Passive برروی پاورهای پر قدرت تر از 430 وات امکان پذیر نمی باشد.چرا که ابعاداین سلف به طورتصاعدی افزایش می یابد وممکن است برای یک پاور 480 واتی هم اندازه خود پاورشود. این ابتدایی ترین روش مهار هارمونیک می باشد.
-- Active دراین تکنولوژی هارمونیک توسط یک مدار الکترونیکی ، نه تنها مهار می شود بلکه تبدیل به انرژی کاری دردامنه فرکانس تعیین شده پاور،می گردد ، که خود به نوعی موجبات کاهش مصرف انرژی را به دنبال خواهدداشت.
-- Auto Active همانطور که از اسمش پیداست هرگاه که هارمونیکها خارج از استاندارد تعیین شده باشند، درگیرمی شود. ازنکات مثبت این روش کاهش حرارتهای ناشی از کارکرد مدار PFC می باشد.
توصیه این حقیر استفاده از PFC با روش اجرایی Active یا Auto Active می باشد. چرا که طبق تجربه ، روش Passive PFC در ایران نمی تواند به درستی عمل نماید و برعکس موارد تئوری عنوان شده، موجب افزایش حرارت کلی داخل پاور می گردد!
10- گارانتی معتبر ؛
اغلب افراد در هنگام خرید هر نوع کالایی ، به دلیل اشتیاق اولیه خرید، به مقوله گارانتی و نوع خدمات ارائه شده از سوی ارائه کننده کالا، توجهی ندارند. ولی پس از گذشت مدت زمانی و برخورد با اولین اشکال در کالای خریداری شده، تازه به اهمیت گارانتی آن پی می برند. هر وسیله اکترونیکی ، مکانیکی و ... می تواند در طی پروسه مواد اولیه، تولید، کنترل کیفیت، بسته بندی، عرضه و حمل ونقل دچار آسیب فنی و یا ظاهری گردد. متاسفانه مقوله گارانتی در ایران ، به درستی تعریف و اجرا نمی شود . ولی با این حال می توان در هنگام خرید پاور، با تحقیق از سطح بازار و دوستانی که در زمینه سخت افزار فعالیت دارند، با نام شرکت هایی که سابقه مثبتی در زمینه گارانتی دارند آشنا شویم. به طور معمول نگاه اغلب شرکتهای ایرانی به مقوله گارانتی و خدمات سرویس ، یک نگاه صرفا هزینه ای می باشد . ولی یک شرکت معتبر می تواند با خدمات سرویس صحیح ، مشتری خود را راضی نگاه دارد و از آن به عنوان عاملی مثبت در تبلیغات و فروش خود استفاده نماید. در این شرایط نه تنها گارانتی یک عامل هزینه بر نمی شود بلکه خود تبدیل به عاملی در جهت ارتقاء سطح فروش می گردد و به نوعی هزینه های خود را جبران می نماید.

اخبار پاور - کیسبررسی دیگه ای از کیس کولر مستر Cooler Master ATCS 840 : ... [ادامه مطلب]
کیس و پاور استاندارد با شرح توضیحات کاملبه نام خدادوستان عزیز ؛سلام،حداقل 30 درصد اشکالات و عیوب قطعات سخت افزاری، به نوعی مربوط به انتخاب و نصب پاورهای غیر استاندارد و یا عدم تناسب پاور با سخت افزار مربوطه می باشد. جالب است که اکثر افراد حاضرند با پرداخت هزینه های گزاف ، نسبت به خرید ویا ارتقای ... [ادامه مطلب]
آموزش کامل و تصویری تعمیرات پاوردر اینجا قصد داریم آموزش تعمیرات پاور را با شما آموزش دهم .در ابتدا به چند مورد از مشکلات عمومی پاور اشاره می کنیمریسیت ناگهانی سیستم : 1 – در هنگام بالا آمدن ویندوز2 – هنگامی که ویندوز در حال کار است و یا سیستم روشن می باشد .( در بعضی مواقع ممکن است مشکل از هار ... [ادامه مطلب]
نقشه آسمان[. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید]برای رصد مرجعی برای یافتن ستاره ها لازم است . در این قسمت نقشه ای برای شما گذاشته ایم. ... [ادامه مطلب]
نقشه ی شیرازنقشه ی شیراز فایل های پیوست شدهShiraz Map.jar (1,016.3 کیلو بایت, 3 نمایش) ... [ادامه مطلب]
نقشه گلستان و توضیحاتخلاصهتوضیحات سازمان نقشه برداری کشور بصوت مستمر نسبت به تهیه و چاپ نقشه تقسیمات کشوری بر اساس آخرین تغییرات و اطلاعات دریافتی از وزارت کشور اقدام می‌نماید. نقشه وضعیت تقسیمات کشور استان گلستان به شرح ذیل می باشد.سازمان نقشه برداری کشور _________________ ... [ادامه مطلب]
تهیه نقشه کامل مغز انسان، یک قدم به جلو!دانش - محققان تلاش می‌کنند با کشف آنچه که در مغز مگس میوه می‌گذرد و تهیه نقشه مسیرهای عصبی مغز این حشره، راهی به شناخت بهتر مغز انسان و در نهایت ترسیم نقشه دقیق و نورون به نورون این ارگان باز کنند. محبوبه عمیدی: تا به حال فکر کرده‌اید در مغز یک مگس میوه چه م ... [ادامه مطلب]
نقشه شهر سنندج برای موبایلاین برنامه نقشه شهر سنندج برای موبایل می باشد. فرمت برنامه جاوا است و بر روی بیشتر گوشی ها نصب و اجرا می شود. این برنامه هم بر روی گوشی های سیمبین و هم بر روی گوشی های جاوا قابل استفاده است. برای ورود به نقشه کلید 5 را بزنید. برای زوم کردن 3 و برای زوم منفی از کلید 1 استفا ... [ادامه مطلب]
نقشه قاره آفریقا با فرمت pdf در این قسمت [. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید] را با فرمت PDF در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. این نقشه از کیفیت بالایی برخوردار است و می توانید آن را در سایزهای بزرگی مشاهده نمائید. برای باز نمودن فایل های با فرمت پی دی اف می توانید از نرم افزارهای مخ ... [ادامه مطلب]
نقشه باستان شناسی ایلام تهیه می شودخانزادی در جمع خبرنگاران:نقشه باستان شناسی ایلام تهیه می شود جام جم آنلاین: معاون میراث فرهنگی استان ایلام گفت: عملیات اجرایی برای تهیه نقشه باستان شناسی استان ایلام تا چند روز آینده توسط معاونت میراث فرهنگی استان آغاز خواهد شد.به گزارش مهر در ایلام ، محمدجواد خان ... [ادامه مطلب]
© 2014 booof.ir