صفحه اولتماس با مانقشه سایت

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

زندگی نامه ی آیت الله مکارم شیرازی


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
پیش فرض زندگی نامه ی آیت الله مکارم شیرازی
سال ها پیش وقتی ماتریالیسم، خداپرستی دانشجویان را نشانه گرفته بود، "فیلسوف نما ها " را در رد مادیگری نوشتید. اثری که تحسین همگان را برانگیخت و در سال 1333 به عنوان کتاب سال برگزیده شد.
درک شرایط و احساس مسؤولیت سبب شد تا نیم قرن پیش، در اقدامی شجاعانه مجله ی "مکتب اسلام" را تاسیس کردید.
در اوج القای شبهه های اعتقادی 40 سال پیش "داروینیسم و یا آخرین فرضیه های تکامل" را نوشتید و راه را از چاه نمایاندید.
زمانی که فساد کشور را فراگرفته بود، این شما بودید که "مجمع علمی نجات نسل جوان" را بنا نهادید و با انتشار جزوات و کتاب ها، جوانان را از تیه گمراهی نجات دادید.
آنگاه که احمد امین مصری با انتشار کتاب " فجر الاسلام " شیعه را به باد افترا گرفت، با ترجمه و شرح "اصل الشیعة و اصولها " ی مرحوم کاشف الغطا، در کتاب " این است آیین ما " به افشای انحرافات مخالفان و دفاع متقن از مکتب شیعه پرداختید. 40 سال پیش در پیشگفتار کتاب اخیر شکوه کردید که : " شاید کمتر جمعیتی را در جهان بتوان پیدا کرد که حقوقش مانند جمعیت شیعه تضییع شده باشد. همانطور که کمتر جمعیتی را می توان پیدا کرد که در برابر چنین جریانی که اساس موجودیت او را تهدید می کند اینقدر خونسرد و بی اعتنا باشد ! " از جضرتعالی می پرسم : آیا امروز تداوم آن سکوت و خونسردی را احساس نمی کنید ؟
چهل سال پیش در همانجا، بر مظلومیت شیعه تاسف خوردید که : " آیینی که پاک ترین و منطقی ترین آیین های دنیاست بر اثر "تحریکات" مستقیم و غیرمستقیم بیگانگان و "تعصب و لجاج" بعضی از مخالفان و "نادانی و بی اطلاعی" عده ای از موافقان، چنان بد معرفی شده است که هر فرد منصف و بی نظری را بشدت ناراحت می سازد. " در اینکه بیگانگان، متعصبان، لجوجان و مخالفان به شیطنت های خویش مشغول اند، تردیدی نیست؛ اما آیا آن موافقان و شیعیان نادان و بی اطلاع، امروزه همچنان به "بد معرفی" کردن شیعه اشتغال ندارند ؟
آنگاه دردمندانه نوشتید : " کار به جایی رسیده است که بعضی از مخالفان ما، ما را رسما " بت پرست! " یا "خارج از فرق اسلامی" معرفی کرده اند ! " سؤال : آیا امروزه آن مخالفان ما را همچنان "بت پرست" و مشرک نمی خوانند؟
از جسارت این کمترین درگذرید. تصدیق بفرمایید که کار آنقدر بالا گرفته که این جسارت را بر جاهل فاسقی چون من هموار کرده. قطعا شنیده اید که در محافل مداحی گفته و می گویند :
"... باز دیوانه شدم زنجیر کو / من حسین اللهیم تکفیر کو "
"... غلام کهنه و دیرینه هستم / خدای تشنه لب را می پرستم "
"... امشب از عشق تو مست مستم من / هر چه بادا باد، علی پرستم من "
" ... خدا یکی، عباس یکی "
"...شنیدن نام زهرای اطهر و اشک نریختن نشانه ی زنازادگی است ..."
"صفا و مروه دیده ام، دور حرم دویده ام / هیچ کجا برای من کرب و بلا نمی شود"
"لا اله الا زینب .. "
"لا اله الا رقیه ..."
"... شب بلند شو ، سجاده را رو به کربلا پهن کن و بگو امام حسین غلط کردم. دیگه گناه نمی کنم . . . "
"قضا شدن نماز صبح بخاطر طولانی شدن عزاداری شب عاشورا ، نه اینکه حرام نیست ؛ بلکه مستحب است !"
"... خونی که از سر و سینه ی عزاداران امام حسین بچکد پاک است و محکوم به نجاست نیست ! "
"... سوره ی کوثر را در نماز بطور کامل بخوانید : بسم الله الرحمان الرحیم . انا اعطینا ک الکوثر. ان الحسن و الحسین و الحیدر. فصل لربک و ..."
" ... هر کس که از اول محرم تا آخر صفر سیاه بر تن نکند، شیعه نیست... "
"... یا زهرا کمک کن تا شب اول قبر وقتی گفتند من ربک، من نبیک، ... در پاسخ همه ی اینها بگویم : حسین ... "
"... قبله در اصل کربلاست ؛ پیامبر بخاطر تقیه مردم را مکلف کرد تا به کعبه رو کنند... ! "
"... مریم عذرا خاک پای زهرا هم نیست ..."
نسبت این سخنان با آنچه که در آثار معماران شیعه همچون شیخ طوسی، مفید و صدوق - رحمهم الله - آمده چیست ؟ آیا براستی می توان به آن شیخ سلفی خرده گرفت که چرا ذبیحه ی شیعیان را حرام می داند؟ کسی نوشته بود که این شیخ لااقل به رساله های عملیه مراجعه می کرد و می دید که آنجا چه نوشته اند. غافل از این که مفتی وهابی که دایم اینها را از رسانه های ما می شنود، خود را از مراجعه به رساله های عملیه بی نیاز می بیند. قطعا فیلمی به او نشان داده اند که نادانی با ذکر "یا حسین" حیوانی را ذبح کرده است ! او به فعل شیعه – یعنی همین اقوال جاری در محافل عزاداری و مدیحه سرایی ها – می نگرد؛ نه به فتاوای مراجع در رساله ها. وقتی رئیس جمهور کشور شیعه می گوید : " به نام نامى حضرت زهراى اطهر (س) . . . آغاز فعالیت شبکه تلویزیونى پرس تى وى . . . را اعلام مى کنم. “( اخبار شبکه های صدا و سیما در 11 تیر 86؛ و روزنامه ایران 12 تیر 86) و رسانه های رسمی، آن را عینا پخش و منتشر می کنند و علما نیز سکوت می کنند، آیا باز هم نباید آن مفتی سلفی، شیعه را مشرک بداند ؟
چند سالی است که در تشییع جنازه ها به جای تهلیل، از آغاز تشییع تا پایان تدفین پیوسته به سر و سینه زده و "حسین حسین" می گویند !
کدام سنت و حدیث گفته است که در لیالی قدر، بی اعتنا به اعمال این لیالی، 2 ساعت و نیم از 3 ساعت مراسم را به "شعر و شرک" خوانی و عزاداری برای امیرالمومنین (ع) اختصاص داد ؟
نقل است شبی در محضر مرحوم شیخ محمد حسین زاهد، مداحی در ضمن مدیحه خوانی، حدیثی خواند. مرحوم زاهد به وی عتاب کرد : تو فقط شعرت را بخوان. حدیث خواندن کار شما نیست.
اما امروز کار برعکس است. این مداحان هستند که حدیث می خوانند و سخنرانی می کنند؛ نه عالمان. دیگر در مجالس ختم واعظان دیده نمی شوند و مداحان "دوکاره"، هم "شعر و شرک" می خوانند و هم سخنرانی می کنند. اگر 25 سال پیش جوانی کتاب ژرژ پولیتسر را می خواند و در ماه رمضانی از چهارراه سرچشمه عبور می کرد، صدای شما را می شنید که او را به گفت و گو دعوت می کردید. یاد دارم که در آن شب های مبارک شما از قم به تهران می آمدید. نیم ساعت درتفسیر سوره ی مؤمنون سخن می گفتید و یک ساعت تریبون آزاد را در وسط مجلس می گذاشتید. جوانان سؤال می کردند و شما با صبر و نشاط به پرسش ها پاسخ می دادید. کسی را می شناسم که با ده شب حضور در آن جلسات، از مارکسیسم برید و دیندار و نمازخوان شد. اما امروز دیگر صدای شما از آن بلندگوها به گوش نمی رسد. فریادهای پرشور مداحان خوش صدای دین ناشناس فضا را آلوده ساخته. همه لخت شده و سه ضرب سینه می زنند و عربده می کشند. غافل از اینکه صدها شبکه و هزاران سایت، شبانه روز با جذابیت های آنچنانی به شبهه افکنی در دین و اعتقادات مردم مشغول اند. در محافل مذهبی نیز تریبون را از عالمان دین شناس گرفته و در اختیار مداحان سبک شناس قرار داده اند. اگر هم آخوندی را به مجلس راه دهند، آخوند روضه خوان است، که متاسفانه این روزها تعدادشان رو به فزونی نهاده. پدیده ای شوم و نکبت بار که باید از آن به قشر "آخوند - مداح" یاد کرد. آخوند های بی سواد خوش صدایی که اغلب تا لمعتین خوانده، دستاری بر سر نهاده، عبا بر دوش انداخته و در مجالس مداحی کرده و به مریدی مداحان ناآشنا به دین مباهات می کنند.
آیا وقت آن نرسیده که علمای دین شناس از هشدارهای مخملی و تعارفات محفلی دست بردارند و پیامبروار مسجد ضرار مداحان را ویران کنند؟ مگر نه این است که رسول اکرم (ص) فرمود : اذا ظهرت البدع فی امتی فلیظهر العالم علمه و الا فعلیه لعنة الله و الملائکة و الناس اجمعین؟ (سفینة البحار، ذیل بدع) آیا مطالبی که از زبان مداحان دین ناشناس جاری است و فضای معنوی کشور را آلوده ساخته، بدعت و بدعت آفرین نیست؟ آیا امام صادق (ع) غلات را چنین تعریف نکردند که : یصغرون عظمة الله و یدعون الربوبیة لعبادالله ؟ و هشدار ندادند که : احذروا علی شبابکم الغلاة لایفسدوهم؛ فان الغلاة شر خلق الله ؟ (بحار ج 25 ص 265) جوانان پاک طینت مشتاق دین، معارف قرآن و مبانی و معتقدات مذهبی را باید از مداحان فرابگیرند؟ اینان که جز "شعر و شرک" چیزی نمی دانند! و آیا نه این است که در عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات و القای شبهات، اگر جوانی با شعر دیندار شد، با تماشای یک شو ( show ) هم بی دین می شود ؟
صدا و سیما که گویا به دست مریدان همین مداحان اداره می شود، مروج اصلی این وضع اسفبار است. با نگاه به برنامه های مناسبتی صدا و سیما، به مخاطبان چنین القا می شود که گویا فلسفه ی وجودی ائمه (ع) این است که ما در شهادتشان به سر و سینه بکوبیم و بس! صدا و سیما در رواج این بدعت ها متهم ردیف اول است. علما نیز که این انحراف آشکار را می بینند و سکوت می کنند در همان ردیف قرار دارند؛ چون متاسفانه چنین به نظر می رسد که گویا هیچ عالمی تصمیم به اعتراض ندارد.
چشم امید ما به علمای وظیفه شناس و بویژه به حضرتعالی است. آنچه که در آغاز از پیشینه ی درخشان شما بیان شد نیز، تنها با هدف مرور گذشته ی پربار و اثر گذار حضرتعالی و سند امیدواری ما به شماست. شمایی که نه فقط مرجع تقلید که "مرجع تنویر" بوده و هستید.
زندگی نامه ی آیت الله مکارم شیرازیسال ها پیش وقتی ماتریالیسم، خداپرستی دانشجویان را نشانه گرفته بود، "فیلسوف نما ها " را در رد مادیگری نوشتید. اثری که تحسین همگان را برانگیخت و در سال 1333 به عنوان کتاب سال برگزیده شد.درک شرایط و احساس مسؤولیت سبب شد تا نیم قرن پیش، در اقدامی شجاعانه مجله ... [ادامه مطلب]
زندگی نامه حضرت آیت اللّه العظمى آقاى حاج شیخ لطف‏اللّه صافى(مد ظله العالى)﴿ بسم اللّه الرّحمن الرّحیم ‏﴾حضرت آیت اللّه العظمى آقاى حاج شیخ لطف‏اللّه صافى(مد ظله العالى)، فقیه، اسلام شناس و اندیشمند بزرگ معاصر، در سال 1337 هـ.ق، در شهر گلپایگان، قدم به صحنه هستى نهاد.والدین‏پدر او عالم عارف، مرحوم ... [ادامه مطلب]
دستور العمل های شیرازی برای زندگی بهتردستور العمل های شیرازی برای زندگی بهتر[. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید] سعی کنید روزها استراحت کنید تا شبها راحت بخوابید! در نزدیکی تخت خوابتان صندلی بگذارید تا اگر از خواب بیدار شدید روی آن نشته و استراحت کنید! ایستادن به رفتن، نشستن به ایستادن و خوابید ... [ادامه مطلب]
نامه آیت الله نوری همدانی به رهبر انقلابحضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید در نامه ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضور حماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن را برگ زرین دیگری بر افتخارات و امتیازات نظام مقدس جمهوری اسلامی خواندند.به گزارش واحد مرکزی خبر، متن این نامه به این شرح است:بس ... [ادامه مطلب]
۩۞۩ ویژه نامه شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ۩۞۩ ۩۞۩ ویژه نامه شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها ۩۞۩ شهادت مظلومانه بضعة الرسول ‘ انسیه حورا؛صدیقه کبری ‘ حضرت فاطمه زهرای مرضیه سلام الله علیها را خدمت همه شیعیان تسلیت عرض می نماییم[. برای مشاهده لینکها در سایت عضو شوید] ... [ادامه مطلب]
ناگفته هایی از زندگی و مرگ آیت الله العظمی بهجتامام جمعه موقت تهران، ظلم و استکبار ستیزی را گوهر اصلی حضرت آیت الله العظمی بهجت دانست و گفت...امام جمعه موقت تهران، ظلم و استکبار ستیزی را گوهر اصلی حضرت آیت الله العظمی بهجت دانست و گفت: ایشان در این زمینه به قدری حساس بودندکه همیشه برای مقابله با اس ... [ادامه مطلب]
خلاصه ای از زندگی حضرت زهرا سلام اللهنام : فاطمه (س)لقب : زهراکنیه : ام ابیهانام پدر : حضرت محمد (ص)نام مادر : خدیجه کبری (س)نام همسر: علی بن ابیطالب (ع)لقب : زهرا،صدیقه،طاهره،راضیه،مر ضیه،مبارکه،بتول ( لقب زهرا از شهرت بیشترى برخوردار است. )محل ولادت : مکه خانه خدیجهمدت عمر : 18 سالتاریخ شهادت ... [ادامه مطلب]
زندگی نامه استاد شهـریار...زندگی نامه استاد شهـریار به قـلم جـناب آقای زاهـدی دوست استادبخشی ازاین متن در زمان حیات استاد، نگاشته شده استصولاً شرح حال و خاطرات زندگی شهـریار در خلال اشعـارش خوانده می شود و هـر نوع تـفسیر و تعـبـیـری کـه در آن اشعـار بـشود به افسانه زندگی او نزدیک است و حقـیـقـتاً ح ... [ادامه مطلب]
زندگی نامه گرانترین فوتبالیست تاریخگل: انتقال "کریستیانو رونالدو" به رئال مادرید جنجالی*ترین انتقال تاریخ فوتبال است و هواداران را تشنه می*کند که راجع به این بازیکن بیشتر بدانند.سایت گل در گزارشی با انتشار بیوگرافی کامل این بازیکن نوشت، بالاخره قرارداد 80 میلیون پوندی خرید کریستیانو رونال ... [ادامه مطلب]
زندگی نامه ی جلال آل احمد از زبان خودشارایه کننده: علی میرشاهی نویسنده : جلال آلاحمد در خانواده ای روحانی (مسلمان – شیعه) برآمده ام. پدر و برادر بزرگ و یکی از شوهر خواهرهایم در مسند روحانیت مردند. و حالا برادرزاده ای و یک شوهر خواهر دیگر روحانی اند. و این تازه اول عشق است. که الباقی خانواده همه مذه ... [ادامه مطلب]
© 2014 booof.ir