صفحه اولتماس با مانقشه سایت

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

شخصیت کلی متولدین سال مار


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
Icon142 شخصیت کلی متولدین سال مار
متولدین سالهای: 1284، 1296، 1308، 1320، 1332، 1344، 1356، 1368، 1380، 1392،
شخصیت کلی متولدین سال مار
خردمند و زیبا
مار یا افعی ، در اساطیر و افسانه های مردمان مغرب زمین چهره ای منفی دارد؛ اما در سال مار متولد شده اند ؛ اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست.
ژاپنی ها برای ابراز شگفتی و ستایش خود از زنان ، معمولا می گویند: «عزیز من، تو یک مار واقعی هستی،»؛ حال آن که در کشورهای غربی نمی توان برای تعریف و تمجید از کسی از چنین عبارتی استفاده کرد.
مار در لباس پوشیدن بسیار خوش سلیقه است و خود نمایی می کند. مردان متولد این سال بسیار خوش لباس و خانم مارها هم بی اندازه خود آرا هستند.
مار هرگز عمر عزیزش را به بطالت نمی گذراند و از بد گویی و یاوه گویی گریزان است . او بسیار می اندیشد و روشن فکر، فرزانه و خردمند است ؛ هر چند نیاز چندانی به استفاده از عقل و خرد خود ندارد ؛ زیرا روان و نا خود آگاه بسیار روشنی دارد که در صورت پرورش به روشن بینی و شهود می انجامد. به این ترتیب، او به فطرت و غریزه خود، بیش از استدلالات، نظرات و تجربیات دیگران اهمیت می دهد و به نظر می رسد برای شناخت جهان از حس ششم خود استفاده می کند.
وی با همت و پشتکار کارها را تا پایان دنبال می کند، از تردید و بی ثباتی بیزار است و سریع و قاطع تصمیم می گیرد . برایی رسیدن به هدفش، از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند و به نظر می رسد که هیچ چیز نمی تواند او را از هدفش بازدارد.
مار در امور مالی و اقتصادی کمی حسابگر است ولی حس انسان دوستی اش ، سر انجام او را به همیاری با دیگران وا می دارد؛ هر چند کمک های او بیشتر معنوی است تا مادی! به هر حال، برای مار جان دادن راحت تر از پول دادن است! شگفت آن که او همیشه دم از بخشندگی می زند؛ تا آن جا که دیگر اعتبار خود را از دست می دهد و حنایش رنگ می بازد.
نقطه ضعف شخصیت مار ، انحصار طلبی در کمک به دوستان است . اگر بخواهد به کسی مهربانی کند، حضور هیچ کس دیگر را بر نمی تابد؛ به طوری که شخص نیازمند از تمنای خود پشیمان می شود؛ زیرا طبیعت مار چنان اقتضا می کند که حلقه وار به دور فرد دل خواسته اش بپیچد و باعث خفگی او شود !پیش از آن که پیشنهاد یاری مار را بپذیرید، خوب بیندیشید؛ در غیر این صورت پشیمان خواهید شد.
مار در معاش بسیار خوش اقبال است و هرگز در مورد پول نگرانی نخواهد داشت. به قول معروف پول از سر و کولش می ریزد. او خود نیز به این دولتمندی اشراف دارد و خیالش از این بابت تخت است. اما اگر پولدار شود، ناخن خشکی می کند و هرگز به کسی پول نمی دهد.
مارها وقتی پیر می شوند، خساست آنها به اوج می رسد.
مار همیشه دنبال مشاغل بی درد سر و آسان می گردد و می توان گفت تا اندازه ای تنبل است.
مار نسبت به شریک مسایل عشقی خود ـــ حتی اگر عاشقش نباشد ـــ بسیار حسود است و آنچنان به دورش حلقه می زند تا سر انجام او را از میدان به در کند.
مردان متولد سال مار، چشم چران هستند؛ ولی چنین صفتی را از همسرشان تحمل نمی کنند. آنان خانواده ای پر جمعیت و شلوغ به راه می اندازند تا اطمینان حاصل کنند همسرانشان آن قدر گرفتارند که فرصتی برای چشم چرانی و هوسبازی نداشته باشند!
ازدواج مار با گاو خوش فرجام و رضایت بخش است . گاو عاشق خانواده است ؛ اما می خواهد سرپرست خانواده نیز باشد و مار با کمال میل این مقام را به اوتفویض می کند.
جنگ بین خروس و مار، چه در ازدواج و چه در مشارکت با دوستی هر کدام نتیجه خاص خود را دارد و می تواند باعث پوشیده شدن نقاط ضعف یا جدال و کشمکش دائمی آنها شود.
باید به حال خوک بیچاره ای که در چنگ مار گرفتار می شود گریه کرد !خوک اجازه می دهد که مار او را به دام بیندازد و عنان اختیارش را از کف برباید. مار نیز از این خود باختگی خوک بدش نمی آید؛ در حالی که به پوچ بودن چنین را بطه ای اذعان دارد. دشمن جان مار ، ببر است و دمار از روزگارش در می آورد!
دوران کودکی و جوانی مار معمولا آرام و بی درد سر می گذرد اما ممکن است سر پیری به فکر معرکه گیری بیفتد ؛ زیرا در این دوران ، احساسات ، طبیعت پرحرارت ونیز ماجراجویی هایش از خواب بیدار شده و آرامش دوران سالخوردگی اش را بر هم می زند.
در این میان ، عامل تعیین کننده آن است که مار در زمستان به دنیا آمده باشد یا در تابستان ؛ در گرما یا در سرما و در روز یا شب؛ زیرا طبیعت او با طوفان، سرما و باران های بهاری سازگاری ندارد. ماری که در نیم روزی تابستانی و در منطقه ای گرمسیر متولد شده باشد، از ماری که در نیمه شب سرد زمستان به دنیا آمده باشد ، شادتر است. آب وهوای زاد روز متولدان سال مار ، تاثیر بسزایی در سر نوشت آنان دارد. ماری که در یک روز طوفانی به دنیا آمده باشد ، زندگی پرماجرایی خواهد داشت.
افراد مشهور متولد سال مار در میان متولدان سال مار به دانشمندان، فلاسفه، و روشن فکرانی همچون داروین، مونتنی، کوپرنیک، کالوین، گاندی، مائوتسه تونگ، آرتور سی کلارک، مونتسکیو و آرمانگرایانی مانند: کندی، لودیس پریل، لینکن و بادن پاول بر می خوریم.
زنان زیبا رویی همچون مادام دومونتسپان و ملکه آسترید و نویسندگانی مانند: آندره ژید، گوستاوفلوبر و ادگار آلن پو، نیز در سال مار به دنیا آمده اند.
برای قضاوت درباره این افراد باید زندگی خصوصی آنان را به اندازه زندگی اجتماعی شان شناخت.
اما سوالی که پس ار دیدن برخی از اسامی بالا، به ذهن می رسد، این است که آیا کندی و ملکه آسترید در روزی طوفانی متولد شده اند ؟!
دیگر افراد مشهور سال مار پیکاسو، شوبرت، ملک ناصر، بودلر و برامس هستند.
مشاغل مناسب متولد سال مار مدیر مدرسه، استاد دانشگاه، نویسنده، فیلسوف، حقوق دان، روان پزشک، سیاستمدار، نماینده سیاسی، کارگزار بورس، غیب گو، پیشگو، طالع بین، فالگیر، جادوگر، واسطه احضار روح، کف بین، خطاط . متولدین ماههای سال ماراژدر مار! مراقب حلقه های او و ضربات مهلکش باشید!
فروردین
افعی! او وفادار و قابل اعتماد است؛ اما جذابیتش غیر قابل انکار است.
اردیبهشت
مار پرشور و هیجان! او دمدمی مزاج ترین مارهاست.
خرداد
مار خواب آلود! او تن به هر کاری نمی دهد. باید تکانی به او داد!
تیر
مار فعال! او موجودی بی نظیر و بسیار متعادل است.
مرداد
مار زنگی! قواعد بازی را خیلی خوب بلد است و می داند چگونه از آنها استفاده کند.
شهریور
این مار مودب تر از آن است که بتواند درستکار باشد! مراقب باشید در چنبره اش گرفتار نشوید. زیرا ممکن است مسحور او شوید.
مهر
افعی شهوت انگیز! این همان ماری است که حوا را برای گاز زدن به سیب اغوا کرد!
آبان
مار مصمم! او به اهدافش خواهد رسید؛ اما زیاد جذاب نیست.
آذر
مار اندیشمند! او کمی خیال پرداز و آرمانی؛ اما بسیار هوشیار است.
دی
مار مرموز! او می تواند غیب بین و در احضار ارواح واسطه خوبی باشد.
بهمن
مار ماهی! به شدت خوددار، آرام و متین است.
اسفند
رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال مارخانم مار گاه بی وفا می شود؛ اما خوشحال است. در عوض آقای موش خشنود نخواهد بود!
موش
اگر خانم مار بتواند سرگرمی های خارج از خانه اش را پنهان کند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. او تلاش خود را خواهد کرد اما اگر لو برود ...
گاو
هرگز توصیه نمی شود. سو ء تفاهم کامل، بی آن که امیدی به بر طرف شدن آن باشد، حکم فرما خواهد بود. عقل و شیفتگی با هم جور در نمی آید.
ببر
چرا که نه؟ این دو موجود نکته سنج فرصت کافی برای سبک و سنگین کردن یک دیگر خواهند داشت.
گربه
زوج خوبی هستند. آقای اژدها به دلربایی خانم مار می بالد، حتی اگر چشم مار به دنبال او نباشد.
اژدها
رابطه پیچیده و درد سر آفرینی است. ماجراجویی ها، عشوه گری ها، احساسات و کوشش مداوم برای گناهکار جلوه دادن یک دیگر، کشمکش هایی ایجاد خواهد کرد.
مار
بله، اگر خانم مار از داشتن چنین رابطه ای خوشحال باشد و اگر آن قدر عاقل باشد که بتواند اسب را تحمل کند، امکان پذیر است.
اسب
این جا عقل و خرد کاری از پیش نمی برد. خطر درهم شکستن همه چیز وجود دارد.
بز
امکان پذیر است؛ به شرط اینکه میمون، تن به این کار بدهد. همه چیز به میل میمون بستگی دارد.
میمون
چرا که نه؟ این دو، وجود همدیگر را کامل می کنند و مار آن قدر عاقل هست که در ظاهر خود را آرام نشان دهد.
خروس
امکان پذیر است؛ مشروط به آن که خانم مار زیاد به سگ پیله نکند!
سگ
خوک بیچاره! او اسیر خواهد بود و حتی علاقه ای به لطیفه های عامیانه هم نشان نخواهد داد.
خوکرابطه دوستی متولدین سال مار با سالهایبدک نیست! هر دو حرف های زیادی برای گفتن به یک دیگر دارند که آکنده از غیبت و شایعه پراکنی است.
موش
بین این دو تفاوت های زیادی وجود دارد؛ اما با هم خوب کنار می آیند.
گاو
نه، این رابطه شبیه گفت و گوی کر و لال ها خواهد بود.
ببر
بله، آنها می توانند گفت و گوی های طولانی و هیجان آوری با یک دیگر داشته باشند.
گربه
بله، این دو خیلی خوب با یک دیگر سازش می کنند و هر یک به دیگری آرامش می بخشد.
اژدها
یک رابطه عالی دیگر؛ دو فیلسوف سعی می کنند دنیا را اصلاح کنند!
مار
بله، مار خشم و بی قراری اسب را فرو می نشاند.
اسب
تا زمانی که مار به درد بز بخورد، دوستی شان پا برجاست.
بز
رابطه اجتماعی آنها سرد خواهد بود.
میمون
بله، این دو چیزهای زیادی برای گفتن به یک دیگر دارند.
خروس
مشکل است. بهتر است دوستی خود را در حد یک ارتباط اجتماعی حفظ کنند.
سگ
هم بله، هم نه. با گذشت زمان همه چیز مشخص می شود.
خوکرابطه شغلی متولدین سال مار با سالهایآوای دهل شنیدن از دور خوش است!
موش
بهتر است این دو با هم شریک نشوند.
گاو
بله، این دو هرگز به توافق نخواهند رسید.
ببر
بله، اگر به جای حرف زدن، به کار بپردازند، همکاری موفقیت آمیزی خواهند داشت.
گربه
بله، اگر به جای حرف زدن، به کار بپردازند، همکاری موفقیت آمیزی خواهند داشت.
اژدها
این دو عالی برنامه ریزی می کنند؛ اما در عمل کاری از پیش نمی برند. شراکت آنها ناپایدار و متزلزل است.
مار
امکان پذیر است. برنامه ریزی و طرح نقشه های کاری، بر عهده مار و پیاده کردن آنها بر عهده اسب خواهد بود.
اسب
می شود امیدوار بود. مار مهارت و آگاهی لازم را برای کار کردن دارد؛ اما نمی توان به کار کردن او امیدوار بود. بز هم مرتکب اشتباهاتی می شود.
بز
مار دچار دردسر خواهد شد؛ زیرا میمون بسیار زرنگ و باهوش است.
میمون
حرف، حرف، حرف... شراکت این دو، در دریایی از کلمات غرق خواهد شد!
خروس
چرا که نه؟ امکان پذیر است؛ اما چندان چنگی به دل نمی زند.
سگ
خوک نیاز چندانی به خرد و دانایی مار ندارد و مار صدمه می بیند.
خوکارتباط میان پدر و مادرمتولد سال مار و فرزندان متولد سال :مار عاشق خانواده اش است و موش کاری نمی کند که موجب رنجش او شود.
موش
مار عاقلانه هر چه در توانش است، انجام می دهد؛ اما این گونه زندگی سخت است.
گاو
پرسش هایی برای مار وجود دارد. او باید برای این که بفهمد ببر اوقاتش را چگونه سپری می کند، از تمام هوش خود استفاده کند.
ببر
بله، اما مواظب باشید! مادر انحصار طلب و حسود است و پدر دوست دارد بچه را برای خودش نگه دارد.
گربه
بله، مار اژدها را درک می کند.
اژدها
سرانجام یکی از آنها دیگری را فریب داده، به دام می اندازد. بهتر است مار جوان هر چه زودتر ازدواج کند، در غیر این صورت، کار از کار خواهد گذشت.
مار
حس استقلال طلبی اسب باعث بروز مشکلاتی برای هر دو طرف می شود!
اسب
رابطه خشنود کننده است که ثروت و آسایش را برای خانواده به ارمغان می آورد.
بز
این بچه، یک میمون واقعی است.
میمون
آنها یک دیگر را خوب درک می کنند. خروس با چرب زبانی می خواهد خود را مهم و موثر نشان دهد. او حتی به قیمت از دست دادن آزادیش، این کار را خواهد کرد.
خروس
تجربه نشان داده است که آنها به درد یک دیگر نمی خورند.
سگ
خوک باید خیلی مواظب باشد که توانایی حرکت را از او نگیرند.
خوک
شخصیت کلی متولدین سال مارمتولدین سالهای: 1284، 1296، 1308، 1320، 1332، 1344، 1356، 1368، 1380، 1392،شخصیت کلی متولدین سال مار خردمند و زیبا مار یا افعی ، در اساطیر و افسانه های مردمان مغرب زمین چهره ای منفی دارد؛ اما در سال مار متولد شده اند ؛ اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر ... [ادامه مطلب]
کامل ترین طالع بینی شخصیت متولدین تمام ماه هاطالع بینی شخصیت متولدین فروردین ماه:پرجنب و جوش ، فعّال ، عجول ، رک و بی‌پروا ، زود عکس‌العمل نشان می‌دهد، لایق و کاردان ، عاشق قدرت ،بی‌صبر و طاقت ، قادر است مدّتها تنها باشد ، اهل امر و نهی ، طرّاح ، اهل هیجان ، حادثه‌جو ، پرتوقّع ، ریاستمآب ، با اعتم ... [ادامه مطلب]
*طالع بینی متولدین ماه های مختلف سال*یه طالع بینی کامل واسه همه گذاشتم....حالشو ببرین.متولدین مرد فروردینسیاره مریخ به آنها عضله و هیکل عالی بخشیده و از آنجا که به هوای آزاد علاقه زیادی دارند ، حتی در زمستان هم پوستشان برنزه است . موهای این مردان آتشین معمولاً روشن بور است و اگر پوستشان روشن باشد ک ... [ادامه مطلب]
خبرخوش احمدی‌نژاد برای متولدین 89محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در جمع مردم ارومیه با بیان اینکه دولت پیش‌بینی کرده از اول سال 89 هر فرزندی که در ایران بدنیا می‌آید ...به گزارش فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در جمع مردم ارومیه با بیان اینکه دولت پیش‌بینی کرده از اول سال 89 هر فرزندی که در ایران بدن ... [ادامه مطلب]
فال مد...نحوه لباس پوشیدن متولدین مختلف ماه های سال...این فال مربوط به نوع لباس پوشید متولدین مختلف ماه های سال و مقدار توجه آنها و علاقه هر یک به نوع خاصی از لباسها می باشد....امیدوارم خوشتون بیاد....فال مدهمانطور که هر کدام از علامت های خورشیدی، خصوصیت های اخلاقی، اهداف و نیازهای منحصربه فردی دار ... [ادامه مطلب]
سنگ متولدین ماهها و خواص درمانی آنهاهر سنگ با متولد ماه خاصی ارتباط بیشتر و بهتری برقرار می کند و می تواند برای درمان بیماریها یا متعادل کردن قوای روحی و دماغی او مثمر ثمر باشد. به خاطر داشته باشید که برای متولدین هرماه، علاوه بر سنگ مخصوص خود او، ممکن است چندین سنگ دیگر هم مفید باشد. شما سنگ ها را ... [ادامه مطلب]
سنگ متولدین ماهها و خواص درمانی آنها؟!هر سنگ با متولد ماه خاصی ارتباط بیشتر و بهتری برقرار می‌کند و می‌تواند برای درمان بیماریها یا متعادل کردن قوای روحی و دماغی او مثمر ثمر باشد. به خاطر داشته باشید که برای متولدین هرماه، علاوه بر سنگ مخصوص خود او، ممکن است چندین سنگ دیگر هم مفید باشد. شما سنگ ها ... [ادامه مطلب]
شخصیت شناسی از روی رنگ چشم هاشخصیت شناسی از روی رنگ چشم هامعمولا انسان ها برای بدست آوردن شناخت بیشتر از دوستان و اطرافیان خود و یا شناخت سطحی از کسانی که برای اولین بار با آنها روبرو می شوند به گزینه های مختلفی پناه می برند که حدس زدن شخصیت طرف مقابل از روی لباس پوشیدن، امضا» و یا شیوه دست دادن او ... [ادامه مطلب]
شخصیت خود را بسنجید |100%|به این تست شک نکنید. این آخرین و استانداردترین تست شخصیت شناسى است که این روزها در اروپا بین روانشناسان در جریان است. پاسخهایش هم اصلاً کار دشوارى نیست. کافى است کمى به خودتان رجوع کنید. یک کاغذ و قلم هم کنار دستتان باشد و جوابی را که انتخاب می کنید ... [ادامه مطلب]
خواب و شخصیتحتما شما هم شنیده‌اید که می‌گویند فلانی امروز از دنده چپ بلند شده است. هیچ می‌دانید وضعیت خواب شما در هنگام شب می‌تواند بیانگر شخصیت شما باشد؟ مطالعات اخیر دانشمندان نشان داده است که به‌طور کلی شش حالت برای خواب وجود دارد که هر کدام از این حالات بیانگر نوعی از شخصیت اشخاص است.همان‌طور ک ... [ادامه مطلب]
© 2014 booof.ir