571834-199111.jpg  قرار است كه در صورت موافقت ارتش لبنان، در منطقه 'بوابة فاطمه ' در جنوب لبنان، كه رژیم صهیونیستی با ساخت یك دیوار حایل، دید داخل سرزمین های اشغالی را كور كرده است، یك پل هوایی احداث شود كه مردم بتوانند از فراز آن داخل سرزمین های اشغالی را مشاهده كنند.
 
به گزارش ایرنا از جنوب لبنان، در پی ساخت دیوار حایل در منطقه 'بوابه فاطمه' در نقطه صفر مرزی لبنان با فلسطین اشغالی از سوی رژیم صهیونیستی، برخی منابع از توسعه بوستانی در حاشیه این منطقه در امتداد این دیوار خبر می دهند.
بوستان كنونی كه به دلیل ساخت دیوار بتونی رژیم صهیونیستی تا حدودی آسیب دیده، در حال حاضر توسط نیروهای سازمان ملل در حال بازسازی است.

در این بوستان كه در ورای آن شهرك صهیونیستی 'مطله' واقع است، قرار است كه سایبان، صندلی و لوازم بازی و تفریح كودكان برای استفاده شهروندان لبنانی نصب و تمام مسیر گلكاری و سبزه كاری شود.

این طرح كه به زودی كار اجرایی آن آغاز خواهد شد، اعتراض صهیونیست ها را برانگیخته است چون بهانه آنها این است كه درخت ها پس از قد كشیدن جلو دید و حفاظت فیزیكی را از دیوار مرزی می گیرد.

رژیم صهیونیستی كه اخیرا دیوار فاصلی میان سرزمین های اشغالی و منطقه بوابة فاطمه لبنان احداث كرده، در حال اجرای تدابیر امنیتی شدیدتر در این خصوص است.

بر روی این دیوار سیم های خاردار انبوه و در داخل دیوار سنسورهای الكترونیكی بسیار حساس نصب شده است.

دلیل كارگذاشتن این سنسورها اقدام برخی اهالی منطقه به نوشتن شعارهایی علیه رژیم صهیونیستی بر روی آن است . شعارها و عبارت هایی مانند 'به فلسطین باز خواهیم گشت'، 'با قدرت پیروز شده و فلسطین را آزاد می كنیم'، 'خواستار زندگی شرافتمندانه و جنگ با دشمن بدون هیچ سازشی هستیم' و 'ملت خواستار سرنگونی اسراییل است' بر روی این دیوار نوساز نوشته شده، كه باعث نگرانی و خشم رژیم صهیونیستی شده است.

نیروهای حافظ صلح سازمان ملل 'یونیفل' با حضور در منطقه سعی در ممانعت از نوشتن اینگونه شعارها از سوی مردم دارند، همچنین صهیونیست ها نیز علاوه بر كارگذاشتن این سنسورها، با دوربین مراقب هستند كه كسی به دیوار حایل نزدیك نشود.


تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.