شرکت "ویلث اکس" که در زمینه ثروت ها تخصص دارد، اعلان کرد که ثروتمندان جهان ثروتمند تر از پیش شده اند به گونه ای که شمار میلیاردرهای جهان در یک سال اخیر به میزان 9.4 درصد افزایش یافته و به 2160 نفر رسیده است. ثروت آن ها نیز 14 درصد افزایش یافته و به 6.2 ترلیون دلار رسیده است.

به گزارش عصر خبر، در یک سال گذشته، تعدادی از میلیونرها، بخشی از ثروت خود را از دست داده اند، اما وضع میلیاردها بهتر بود. آن ها از تیم های مالی قوی برای خارج شدن از تنش ها و بحران هایی که بازار و اقتصاد شاهد آن بود، بهره بردند.

"ویلث اکس" ادامه داده است که شمار افرادی که دست کم مالک 30 میلیون دلار هستند، به 187380 نفر افزایش یافته اما ثروت عمومی آن ها به میزان 1.8 در صد کاهش یافته و به 8.25 ترلیون دلار رسید. البته برپایه گزارش خبرگزاری "رویترز" این مبلغ همچنان بیشتر از حجم اقتصاد آمریکا به علاوه چین است.

گزارش ثروت در جهان که برپایه آمار یک ساله تا 31 ژوئیه تنظیم شده است، می افزاید که بیشترین افرادی که در سطح جهانی ضرر دیدند، آن هایی هستند که مالک 200 میلیون تا 499میلیون دلار هستند. تعداد این افراد 9.9درصد کاهش یافت و از ثروتشان 11.4درصد کاسته شد.

میکولاس رامبوس رئیس اجرایی شرکت "ویلث اکس" به خبرگزاری "رویترز" گفته است که صاحبان یک تا دو میلیارد دلار هم از مصونیت بیشتری برخوردار بودند و امکانات بیشتری از لحاظ مشاوره و سرمایه گذاری داشتند، آن ها به طور حتم مورد توجه بانک های بزرگ قرار می گیرند.

او افزود: "منطقه خطر از 100 میلیون تا 500 میلیون دلار بود. به نظر نمی رسد که این افراد استعدادهای کافی برای حفاظت از درآمدهای خود و موفقیت شرکت هایشان استخدام کرده باشند."

"ویلث ایکس" شرکتی که مقرش سنگاپور است و درباره ثروتمندان به بانک ها، گرداوری کنندگان کمک ها و فروشگاه های بزرگ اطلاعات ارائه می دهد، افزوده است: "در حالی که اروپا برای نجات اقتصاد خود تلاش می کند و اقتصاد آمریکا بهبودی غیر مستمر می یابد، ثروتمندان جهان از مضاربه به شرکت های خصوصی و سپس به املاک سرمایه هایشان را انتقال می دهند."

این گزارش افزوده است که آسیا بیشترین زیان را در ثروت دید. بنا بر این گزارش ثروت در آسیا با کاهش 6.8درصدی، به 6.25 ترلیون دلار رسید. این وضعیت به دلیل ضعف بازارها و سهام ها و کاهش خرید کالا از غرب روی داده است.

ثروت در اروپا، آمریکای لاتین و خاورمیانه نیز کاهش یافته است. ثروتمندان در آمریکای شمالی اما شاهد افزایش ثروت خود به میزان 2.8درصد معادل 88.8 ترلیون دلار و در اقیانوسیه به نسبت 4.4درصد معادل 475 میلیون دلار بوده اند.

تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.