صنعت بیمه : مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حال حاضر 267 مرکز درمانی سرپایی و کلینیک در کشور به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی خدمات رایگان ارائه می‌کند.

به گزارش فارس، حمیدرضا چوب‌ساز عصر امروز در مراسم معارفه مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل اظهار داشت: در این مراکز سعی می‌شود خدمات متنوع در حوزه درمانی و بهداشتی به صورت رایگان به بیمه‌شدگان ارائه شود و در کنار آن سایر اقشار نیز می‌توانند از خدمات این مراکز استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در تمام استان‌ها مراکز درمانی و بیمارستانی فعالیتی گسترده و مطلوب دارند، تصریح کرد: 70 بیمارستان تأمین اجتماعی در سراسر کشور در خدمت بیمه‌شدگان است.

چوب‌ساز با یادآوری اینکه در این مراکز سعی می‌شود قسمت‌های مختلف با تخصص‌های متنوع راه‌اندازی شود، خاطرنشان کرد: هدف اصلی سازمان تأمین اجتماعی مجهز کردن مراکز درمانی و بیمارستانی به امکانات مناسب و با کیفیت است که در این زمینه انتظار می‌رود همچنان فعالیت‌های مطلوب و مناسب در دستور کار و اولویت قرار گیرد.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی به وضعیت استان اردبیل در مورد راه‌اندازی بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در اکثر شهرستان‌های این استان مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی وجود دارد که تلاش می‌کنیم در سایر شهرستان‌ها نیز این فرآیند تقویت شود.

432 هزار نفر از خدمات تأمین اجتماعی بهره‌مند هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل نیز در این مراسم بیان کرد: در حال حاضر بیش از 432 هزار نفر در استان اردبیل زیر پوشش خدمات تأمین اجتماعی قرار دارند.

عباس دستباز با یادآوری اینکه این تعداد بیمه شده از خدمات درمانی نیز در صورت نیاز بهره‌مند می‌شوند، اضافه کرد: یکی از مزایای پوشش بیمه‌ای تأمین اجتماعی بهره‌مندی از خدمات رایگان در مراکز ملکی است که با توجه به تنوع خدمات ارائه شده اغلب رضایت مخاطبان نیز در این باب فراهم می‌شود.

وی همچنین ضرورت به کارگیری امکانات و تجهیزات مدرن را در این مراکز ملکی برای کسب رضایت بیشتر مردم و بیمه‌شدگان یادآور شد و گفت:‌ در حال حاضر بیمه پشتوانه عظیمی است که آسایش و امنیت روانی جامعه را برقرار می‌کند.

دستباز با گرامیداشت روز بیمه از این عنصر کارساز به عنوان بزرگ‌ترین پشتوانه حمایتی جامعه یاد کرد و افزود: اگر این بستر تقویت شود ما شاهد حرکت‌های مثبت و شایسته‌تری هستیم تا همه جامعه بتوانند با کمترین دغدغه زندگی اجتماعی خود را با آرامش انجام دهند.

در ادامه این مراسم مدیر سابق درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل نیز در سخنانی تصریح کرد: ما در دو عرصه درمان مستقیم و غیرمستقیم به بیمه‌شدگان ارائه خدمات می‌کنیم که در بیمارستان سبلان اردبیل، ارس پارس‌آباد و مراکز درمانی سرپایی میرزاحسینی اردبیل و درمانگاه‌های خلخال و مشگین‌شهر به عنوان مکان‌های ملکی این سازمان به بیمه‌شدگان خدمات ارائه می‌شود.

یدالله راستگو خاطرنشان کرد: هر چند شاخص پذیرش و خدمات بیمه‌ای و درمانی ما بالاتر از سرانه کشوری و جهانی است ولی سعی کردیم با اعمال برخی از نظرات، پیشنهادات و برنامه‌ریزی‌ها در حد امکان از مراجعه غیر ضرور بیمه‌شدگان بکاهیم.

وی استاندارد مراجعه جهانی برای هر بیمه شده را حدود نیم یا یک بار در سال اعلام کرد و اظهار داشت:‌ در حالی که این سرانه در کشور و استان اردبیل حدود چهار برابر است.

در پایان این مراسم از مدیر سابق قدردانی و مهدی نیک‌سیرت به عنوان مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اردبیل معرفی شد.

تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.