قصرشیرین - ایرنا - فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: از همین جا بطور مستقیم و آنلاین، مرزهای شرقی کشور را کنترل و رصد می کنیم.

به گزارش ایرنا، سردار «حسین ذوالفقاری» روز چهارشنبه در حاشیه چهارمین و آخرین روز رزمایش «اقتدار 3» در جمع خبرنگاران افزود: دو نوع بالون در روز گذشته(سه شنبه) تست شد و با استفاده از این بالون ها، تصویر آنلاین کل منطقه را در اختیار داریم.

وی با بیان اینکه مراحل رزمایش «اقتدار 3» با موفقیت انجام شد، ادامه داد: در این رزمایش تمامی سناریوهایی در نظر گرفته شده با موفقیت به پایان رسید.

ذوالفقاری افزود: روز گذشته به شکل واقعی، سلاح های مختلف در یک عزم رو در رو در مقابل دشمن فرضی در منطقه امتحان شدند.

وی تصریح کرد، سلاح هایی جدیدی که برخی صنایع کشور تهیه کرده و متناسب با کار مرزبانی بودند، تست شد و کارآیی نسبتا خوبی داشت.

فرمانده مرزبانی ناجا از تست خودروهای ایمن سازی شده برای واحدهای گشتی خبر داد و گفت: بخشی از خودروهایی که برای واحدهای گشتی در مناطق مرزی ایمن سازی شده است نیز مورد امتحان قرار گرفت.

وی افزود: قسمت باربند این خودروها را ضدگلوله کرده ایم تا اگر احیانا مورد هجوم اشرار و افراد مسلح قرار گرفت، از ایمنی برخوردار باشد.

به گفته فرمانده مرزبانی ناجا، مراحل پایانی و اختتامیه رزمایش «اقتدار 3» امروز(چهارشنبه) با رژه نیروهای نظامی در این منطقه برگزار می شود.

وی افزود: یک سناریو نیز به صورت عینی در ارتفاعات پشت جایگاه رژه برگزار خواهد شد.

ذوالفقاری ادامه داد: تمام امکانات برای این رزمایش از شش ماه پیش در نظر گرفته شده است و برای انجام این رزمایش آب و برق سراسری وصل و حتی حمام و آب گرم نیز تعبیه شده است.

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: همه زیرساخت ها توسط نیروی مرزبانی این منطقه انجام شد که با همکاری دیگر مسوولان قصد داریم این مکان را در آینده برای تردد راهیان نور حفظ کنیم.تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.