احمد مسجد جامعی در دیدار با سفیر فلسطین در ایران بر لزوم حمایت از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد و گفت : مقاومت و پیروزی مردم فلسطین می تواند زمینه ساز از بین رفتن گروه هایی باشد که به نام اسلام بر علیه اسلام عمل می کنند.

صلاح زواوی نیز گفت: قیام مردم فلسطین حاکی از آن است که سخن امام خمینی و امید ولی امر مسلمین جهان در خصوص آزادی قدس به حقیقت می پیوندد.

به گزارش مهر ،ظهر امروز احمد مسجد جامعی رییس شورای اسلامی شهر تهران با صلاح زواوی دیدار کرد.

در این دیدار دوطرف بر لزوم حمایت از مردم فلسطین و نشان دادن اسلام واقعی که دین محبت و شفقت است تاکید کردند.

احمد مسجد جامعی در این دیدار، درباره ظهور برخی گروهک های ضد اسلام نظیر داعش گفت: این گرو ها گرچه به نام اسلام ظهور پیدا کردند اما اعمال آنها علیه اسلام است.

رییس شورا همچنین افزود: به فضل و امید خداوند پیروزی مردم فلسطین در قیام اخیر می تواند طومار این گروه ها را نیز در هم بپیچید و این پیروزی سر آغازی بر وحدت بزرگ مسلمانان خواهد شد.

صلاح زواوی نیز در این دیدار با تاکید بر مقاومت بی سابقه مردم فلسطین در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی گفت: برای اولین بار است که اسراییلی ها احساس می کنند این زمین متعلق به آنان نیست و ما معتقدیم بعد از جنگ هجرت بزرگ آنان شروع خواهد و از این سرزمین فرار خواهند کرد.

وی ادامه داد: ما ایمان داریم که سخن امام در خصوص آزادی قدس در پرتو رهبری امام خامنه ای ولی امر مسلمین جهان به حقیقت خواهد پیوست و ان شاء الله مسلمانان برای اقامه نماز در مسجد الاقصی گرد هم خواهند آمد.

زواوی افزود: یکی از مشکلاتی که همواره موجب رنجش مسلمانان شده است تفرقه و عدم وحدت بوده است به گونه ای که امروز توطئه هایی که در عراق و سوریه با حضور گرو های تروریستی انجام می شود نشان می دهد که این تفرقه به نفع غربی ها و به ضرر مسلمانان است اما همانطور که امام پرچم اسلام و فلسطین را به اهتزاز در آورد و سبب وحدت مسلمانان شد امروز نیز بیش از پیش به این وحدت نیاز داریم.

سفیر فلسطین در ایران همچنین از ظهور نامیمون گروهک های تروریستی نظیر داعش ابراز نارضایتی کرد ، گفت: بدون شک این تصویری که این افراد از اسلام نمایش می دهند با اصول دین اسلام در تناقض است. دین اسلام دین رحمت و شفقت است ، دینی است که در آن کشتن اسیر ، زنان ، مردان پیر و کودکان ممنوع است در حالی که اعمال این افراد چنین نیست. بدون شک غربی ها از این گروه ها حمایت می کنند.

زواوی همچنین تصریح کرد: ملت ایران همواره در کنار مردم مظلوم فلسطین بوده و از آنان حمایت کرده است و این مایه مباهات ماست. ایران کشوری است که همواره در طول تاریخ به عنوان یک ملت بزرگ و دارای تاریخی با عظمت شناخته شده است همچنانکه پیامبر بزرگ اسلام خطاب به سلمان فارسی فرموند دانش اگر در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد.

در پایان این دیدار رییس شورای اسلامی شهر تهران پرچم کشور فلسطین را که منقش به امضا های اعضای شورای شهر تهران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بود را به سفیر فلسطین اهدا کرد و پیروزی قیام مردم فلسطین را از خداوند خواستار شد.

تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.