سه مرد مأمورنما با حمله به تور دوچرخه سواری در حوالی نوشهر به سرقت خشونت‌آمیزی دست زدند.

به گزارش ایران، تور طبیعت‌گردی جنگل‌های شمال کشور که روز جمعه به صورت خانوادگی و در قالب تور دوچرخه‌ سواری یکی از شرکت‌های خدمات مسافرتی با حضور 20 گردشگر برگزار شده بود با حمله سه مرد مأمورنما دردسرساز شد.

مجید محمدی راهنمای این تور طبیعت‌ گردی در قالب دوچرخه سواری که گردشگران دوچرخه سوار را در مسیر جاده جنگلی کجور به نوشهر در جنگل‌های شمال کشور همراهی می‌کرد گفت که مهاجمان با جعل عنوان وابستگی به برخی نهادهای نظامی کشور با تبر و قمه و چاقو در منطقه‌ای که تلفن‌های همراه خارج از شبکه آنتن دهی بودند به گردشگران حمله کرده و علاوه بر سرقت وسایل گردشگران و از بین بردن یک دوچرخه با سرقت وسایل  و مقداری پول از محل متواری شدند.
 
براساس آنچه مجید محمدی گفته پرونده حمله به گردشگران طبیعت‌گرد و سرقت اموال گردشگران در نیروی انتظامی نوشهر تشکیل شده است.

آن‌ طور که راهنمای این تور طبیعت‌گردی گفت: مهاجمان به این تور دوچرخه سواری، دو بیسیم ورزشی، عینک‌های گرانقیمت مخصوص دوچرخه سواری و جعبه ابزارهای لوازم یدکی همراه دوچرخه‌ها و مقادیری پول را سرقت کرده و پس از آن یک دوچرخه نیز به دلیل حمله این افراد با تبر به گردشگران آسیب دیده است.

محمدی گفت که در حمله این اشخاص به تور گردشگری به دلیل پرتاب قمه توسط یکی از مهاجمان دست یکی از گردشگران آسیب دید و این گردشگر مصدوم شده و به پزشکی قانونی مراجعه کرد.

وی ادامه داد: پس از 13 سال اجرای تورهای طبیعت‌گردی، دوچرخه سواری و پیاده روی در مسیر گردشگری تعیین شده بین کجور و نوشهر، این نخستین بار است که با حمله اشخاص مهاجم در این منطقه به یک تور گردشگری مواجه شدیم. او در پاسخ به این سؤال که تأمین امنیت گردشگران در مناطق جنگلی و کوهستانی با کدام نهاد است گفت: هم سازمان میراث فرهنگی و هم نیروی انتظامی آشنایی کامل با این منطقه گردشگری دارند.

تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.