قدیمی ترین زندانی زن

 

قدیمی ترین زندانی زن صبح دیروز برای چندمین مرتبه پای میز محاکمه نشست تا بار دیگر اتهام جنایتی را که ۱۸سال است متوجه او است انکار کند.

قدیمی ترین زندانی زن صبح دیروز برای چندمین مرتبه پای میز محاکمه نشست تا بار دیگر اتهام جنایتی را که ۱۸سال است متوجه او است انکار کند. در این جلسه ماجرای شهادت شهود، پرونده را وارد مرحله تازه ای کرد چرا که ۴ نفر از شاهدان فوت شده و ۴ نفر دیگر مجهول المکان هستند.

سریال محاکمه قدیمی ترین زندانی زن همچنان ادامه دارد. فاطمه مطیع متهم است در تیرماه سال ۷۲ یکی از اقوامش به نام «مجید» را با خوراندن سم به قتل رسانده است. فاطمه که در آن زمان ۴۴ساله بود چند روز بعد از دستگیری به کشتن «مجید» با دوغ مسموم اقرار کرد و پس از محاکمه به قصاص محکوم شد اما این رای در دیوان عالی کشور نقض شد و این روند آغاز یکی از جنجالی ترین پرونده های قضایی بود که طی آن فاطمه در مجموع ۵ مرتبه با رای قضات به قصاص محکوم و یک مرتبه از اتهام قتل تبرئه شد.

در آخرین جلسه رسیدگی به این پرونده جنجالی که صبح دیروز در شعبه ۱۰۵ دادگستری شهر ری برگزار شد، ابتدا قاضی خردمند از اولیای دم خواست خواسته شان را مطرح کنند. برادر مقتول به نمایندگی از دیگر اولیای دم خواستار قصاص قاتل برادرش شد. سپس فاطمه گفت: من قاتل نیستم و اتهام قتل را قبول ندارم. زمانی که این حادثه اتفاق افتاد من در خانه نبودم و اگر هم بعد از دستگیری کشتن مجید را قبول کردم به دلیل فشارهایی بود که به من وارد می شد. من کسی را نکشتم و بی گناه ۱۸سال از عمرم را در زندان گذراندم.

در ادامه این جلسه، نوبت به عبدالصمد خرمشاهی وکیل فاطمه رسید تا از موکلش دفاع کند. او گفت: سال ها از این جنایت گذشته و پرونده به کلاف سردرگمی تبدیل شده است. هیچ مدرکی جز اقرار اولیه فاطمه در آگاهی وجود ندارد. او از سوی شوهرش تحت فشار بود که قتل را قبول کند. به او گفته شد اگر قتل را بر عهده نگیرد آبروریزی می شود و پرونده جنبه ناموسی پیدا می کند. از سوی دیگر، اوراق پرونده نشان می دهد ۸ نفر علیه فاطمه شهادت دادند که ۴ نفر از آن ها فوت کرده اند و ۴ نفر دیگر که از شهادتشان برگشته اند مجهول المکان هستند. دو نفر از آن ها عروس های فاطمه هستند که به دلیل جدایی از همسرانشان دسترسی به آ ن ها ممکن نیست نفر سوم پسر فاطمه است که به دلیل اعتیاد شدید در کمپ بستری بود و اخیرا از کمپ متواری شده و مجهول المکان است. چهارمین نفر نیز برادر فاطمه است که تمایل ندارد در دادگاه حاضر شود.

به دنبال اظهارات وکیل متهم، قاضی خردمند ختم جلسه را اعلام کرد و ادامه رسیدگی به این پرونده را به زمان دیگری موکول کرد. در جلسه آینده فاطمه باید ۴ شاهد را در دادگاه حاضر کند تا به بی گناهی اش شهادت دهند.... / روزنامه خراسانتاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.