راز جنايت قلعه حسن,جنايت قلعه حسن,اخبار حوادث

 

راز جنایت در قلعه حسن خان با اعتراف قاتل برای رهایی از عذاب وجدان فاش شد.

 

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاين به نقل از پليس آگاهي تهران بزرگ، سال 1387 پرونده ای با موضوع قتل عمد فردی به هویت «احمد.ر» 45 ساله به همراه سه متهم به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ فرستاده شد.

 

همزمان با انجام تحقیقات از سه متهم پرونده و عدم اعتراف هیچ یک از متهمان در خصوص ارتکاب جنایت، پرونده همچنان جهت رسیدگی در دستور کار کارآگاهان و دستگاه قضایی قرار داشت تا نهایتا در ششم تير امسال شخصی به هویت «ابراهیم.ن» متولد 1367 با مراجعه به دادسرای جنایی تهران اعلام کرد که قتل توسط وی صورت گرفته است.

 

با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و جهت انجام تحقیقات تخصصی در خصوص بررسی صحت اظهارات ، متهم به دستور شعبه دوم بازرسی دادسرای جنایی تهران در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

با انتقال متهم به اداره دهم، وی در تکرار اعترافات خود در خصوص ارتکاب جنایت سال 1387 در منطقه قلعه حسن خان، به کارآگاهان گفت: در ساعت 21 روز چهارم آذر 1387 در حال بازگشت به خانه بودم که یکی از دوستانم به نام «سعید» با من تماس گرفت و از من درخواست کرد تا به همراه او به شهریار بروم و من نیز قبول کرده و هر دو نفر به شهریار رفتیم.

وي افزود: در مسیر بازگشت به سمت قلعه حسن خان بودیم که ناگهان مقتول با دیدن من و سعید شروع به دادن ناسزا کرد؛ من که از ناسزا گفتن هاي او بسیار عصبانی شده بودم با یک دستگاه موتورسیکلت به تعقیب او پرداخته و پس از رسیدن به وي، با یکدیگر درگیر شدیم که در همین زمان با چاقوی ضامن داری که در داخل جیبم داشتم دو ضربه چاقو، یکی به پا و یک ضربه نیز به سر مرحوم زدم؛ من هیچگونه آشنایی، اختلاف و یا درگیری با مرحوم نداشتم ولی وی با سعید درگیری طایفه ای داشت و به همین دلیل شروع به دادن ناسزا کرده بود که به همین دلیل و در حالی که بسیار عصبانی شده بودم با مقتول درگیر شدم.

 

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و با توجه به وقوع جنایت در شهر قدس، متهم جهت ادامه تحقیقات و رسیدگی به پرونده روز پنجشنبه 9 تير ماه به دستور مقام قضایی در اختیار پلیس آگاهی استان البرز - شهر قدس قرا گرفت.... / جام جم آنلاينتاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.