رييس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ با اشاره به بارش باران طي روزهاي گذشته در تهران گفت: بررسي‌ها نشان مي‌دهد شمار تصادفات خسارتي در پايتخت 13 درصد افزايش داشته است.

سردار حسين رحيمي روز جمعه در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اينكه علت عمده تصادفات خسارتي در پايتخت لغزندگي مسير، عدم توجه به جلو و رعايت نكردن فاصله طولي توسط رانندگان بوده است گفت: در عين حال با كاهش سرعت در معابر پايتخت به دليل بارندگي، شمار تصادفات جرحي نسبت به هفته گذشته حدود 8 درصد كاهش يافته است.

وي با اشاره به پيش‌بيني سازمان هواشناسي كشور مبني بر ادامه بارش‌ها تا روز سه‌شنبه گفت: براين اساس به تمامي شهروندان توصيه مي‌كنيم حتي‌الامكان از وسائط نقليه عمومي استفاده كرده از تردد با خودروهاي تك سرنشين و انجام سفرهاي غيرضروري خودداري كنند.

رييس پليس راهور تهران با اشاره به اينكه در مواقع باراني ديد كاهش يافته و همين امر موجب بروز حوادث مي‌شود از تمامي رانندگان تهراني خواست ضمن كنترل خودرو خود به لحاظ ايمني، از سالم بودن برف پاك‌كن و لاستيك‌هاي خودرو، وسايل گرمايشي و ضديخ وسيله نقليه پيش از خارج شدن از منزل مطمئن شوند.

وي با اشاره به اينكه بارش باران موجب كاهش سرعت وسائط نقليه و افزايش بار ترافيك در پايتخت شده است گفت: در عين حال خرابي خودروها يكي از عوامل عمده افزايش بار ترافيك در پايتخت طي روزهاي گذشته بوده است.

رييس پليس راهور تهران با انتقاد از نبود وسائط نقليه عمومي خصوصا تاكسي در روزهاي باراني و جوابگو نبودن اين سيستم افزود: متاسفانه ازدحام مسافران در روزهاي باراني در معابر مشكل زا شده و از تاكسي‌ها در اين روزها خبري نيست لذا از با توجه به پيش‌بيني ادامه روند بارش‌ها در هفته جاري از سازمان تاكسيراني تهران مي‌خواهيم نسبت به تقويت سيستم نظارتي و برخورد بارانندگان تاكسي متخلف اقدام كنند.


تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.