فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برخورد پلیس با فروشندگان لباسهای نامتعارف در پایتخت خبر داد و گفت مردم می توانند گزارشات خود را در این زمینه از طریق تلفن 110 و یا شورایاری ها در اختیار پلیس قرار دهند.

سردار حسین ساجدی نیا در گفتگو با پانا اظهارداشت: درراستا اجرا طرح امنیت اخلاقی و برخورد با مظاهر بد حجابی یکی از خواسته های به حق شهروندان برخورد با فروشندگان لباسهای نا متعارف است.
 
وی ادامه داد: بر همین اساس طبق هماهنگی های صورت گرفته با صنف مربوطه و اخطاریه هایی که طی ماه های اخیر داده شد پلیس تهران بزرگ در هفته گذشته در یک طرح سراسری بیش از 400 باب مغازه که اقدام به ارائه لباس های نامتعارف و یا علائم و نشانه های فرقه های مختلف می کردند را پلمپ کرد.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این زمینه پلیس اطلاع رسانی کافی کرده بود گفت: فروش و یا تولید هرگونه لباس نامتعارف ممنوع است و پلیس قاطعانه با تولید کنندگان و فروشندگان این نوع لباسها برخورد می کند.
 
سردار ساجدی نیا تاکید کرد: همچنین فروشگاه ها و یا مغازه هایی که اقدام به فروش لباسهای زنانه می کنند حتما باید از فروشنده زن داشته باشند و خوشبختانه در اکثر مغازه ها و فروشگاه این مسئله رعایت می شود.
 
وی درباره گزارشات مردمی ادامه داد: پلیس در این زمینه علاوه بر سرکشی های که توسط پلیس اماکن صورت میگیرد از گزارشات مردمی نیز استفاده می کند و در طرح اخیر که بیش از 400 مغازه پلمپ شده اکثرا گزارشات وشکایات مردمی بود که به پلیس ارائه شده بود که پلیس تهران پس از بررسی و ارسال اخطاریه این مغازه ها را پلمپ کرد.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: شهروندان درصورت داشتن هرگونه گزارش در این زمینه میتوانند از طریق تلفن 110 و یا شورایاری های محل نیز پلیس را درجریان قرار دهند.
 
وی از جلسات مستمر پلیس با شورایاری ها خبر داد و گفت: شو رایاری محلات ارتباط مستقیم با پلیس تهران بزرگ دارند و مشکلات محله های خود را گزارش می کنند.


تاريخ : | | نویسنده : booof |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.